موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من 8455 رو فرستادم دیدم شارژ نداره . Laghv ذو فرستادم لغو شد
باهمتون قهرم.... Sad.gif
والا من 8تا پونصدي گرفتم از 20142 فقط يه دونه تونستم ديگه نزدم.. اينا رو ولش امروز امتحان داشتيم فردام داريم! پس فردا.م داريم يكي بگه يه خاكي توسرمون كنيم........ اصن حسش هم نيست بخونم عضر امتحان دادم ديگه حوصلم نميشه اعصابمم از اين مراقب عصري خورده... بد رفتاري كرد... منم خواهش كردم رومو نگرفت بدتر.... بزار ناموسن teeth مراقب بازي درمياره.... جو گيرن مردم.... والا يه مراقب شديا اينگار رئيس بخش نگهباني و محافظت از كشورِ والا گ0هه؟
سلام 021 بات قهرم Sad.gif
(19-01-2015، 08:59 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا من 8تا پونصدي گرفتم از 20142 فقط يه دونه تونستم ديگه نزدم.. اينا رو ولش امروز امتحان داشتيم فردام داريم! پس فردا.م داريم يكي بگه يه خاكي توسرمون كنيم........ اصن حسش هم نيست بخونم عضر امتحان دادم ديگه حوصلم نميشه اعصابمم از اين مراقب عصري خورده... بد رفتاري كرد... منم خواهش كردم رومو نگرفت بدتر.... بزار ناموسن teeth مراقب بازي درمياره.... جو گيرن مردم.... والا يه مراقب شديا اينگار رئيس بخش نگهباني و محافظت از كشورِ والا گ0هه؟
کدا رو بذار بعدا بزن
خب موقع انتخاب واحد مگه روز و ساعت امتحان ها رو نگاه نمیکنی این همه پشت سر همه Biggrin.gif
چه خبر از مراقبه
داره خودش ناز میکنه برات برو جلو مثل مرد بگو بهش .... Biggrin.gif Tongue.gif
سلام سلام صدتا سلام خوبین؟ Heart.gif
امروزم خیلی خوشحالم Biggrin.gif
0212 باز تو عاشق شدی Biggrin.gif
(19-01-2015، 09:02 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 021 بات قهرم Sad.gif

021 كيه؟ 0212 ام والا Undecided.gif
(19-01-2015، 09:13 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داداش محمد شکر خدا تو خوبی؟ Heart.gif
چی شده میخوای قرعه کشی شارژ بذاری انقدر خوشحالی Biggrin.gif Angel.gif
(19-01-2015، 09:03 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-01-2015، 08:59 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدا رو بذار بعدا بزن
خب موقع انتخاب واحد مگه روز و ساعت امتحان ها رو نگاه نمیکنی این همه پشت سر همه Biggrin.gif
چه خبر از مراقبه
داره خودش ناز میکنه برات برو جلو مثل مرد بگو بهش .... Biggrin.gif Tongue.gif
كدا رو كه بعد يمزنم.. گریه
ديگه گرفتار شديم گریه خبر سلامتي تو دانشگاه نديدمش... ولي خونشون رو پيدا كردم عصر بيرون بودم شانسي يهو ديدم دم يه خونه وايساده رفت تو... منم ديد همينجوري مينگريست از دور درود فرستاديم گریه Biggrin.gif
والا من حاظر بودم همون خانومه باشه بالاي سرم وايسه ولي اين عادم كه چه عرض كنم اين حيون عصري نباشه.. به هيچكي گير نداد به من فقط.. حيف نون/..
(19-01-2015، 09:22 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-01-2015، 09:13 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داداش محمد شکر خدا تو خوبی؟ Heart.gif
چی شده میخوای قرعه کشی شارژ بذاری انقدر خوشحالی Biggrin.gif Angel.gif
شکر منم خوبم...دیگه قرعه کشی نیست تا عید
کلا دیروزو امروز خوشحالم Biggrin.gif