موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
30 مهمان :)
احتمال 96% امروز شارژ هس !!
البته حدسه !
بنظرتون دوباره تست کنم؟؟ Biggrin.gif
یه پیشنهاد میخوام بدم دوستان . همتون یه پیج دروس کنین به اسم کارت شارژ رایگان . اون ادمینه خیلی زود ناراحت و غمگین میشه شاید اونجوری پیج و ول کنه دیگه تو فیس نزاره . عاقا هرکی میخواد بیاد انجمن . بخیلم که نیستیم . مگه نه مجی . 
سلام شارژ هست؟ نیست؟
خبری شده؟
(17-01-2015، 06:57 PM)m.aref نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ هست؟ نیست؟
خبری شده؟

سلام . فعلن خبری نیس . 
(17-01-2015، 06:56 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه پیشنهاد میخوام بدم دوستان . همتون یه پیج دروس کنین به اسم کارت شارژ رایگان . اون ادمینه خیلی زود ناراحت و غمگین میشه شاید اونجوری پیج و ول کنه دیگه تو فیس نزاره . عاقا هرکی میخواد بیاد انجمن . بخیلم که نیستیم . مگه نه مجی . 

آقای پراوا اون ادمینه خیلی پرو هست از اینجا کپی میکنه بعد کسی از تو پیجش کپی کنه بهش فش (خر و *****) میگه تازه عضو ویژه هم واسه خودش راه انداخته خخخخخخخخ Biggrin.gif
نه رها جان حرفی از شارژ نزد
این 737601 تست شد شارژ نمیده
(17-01-2015، 06:56 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما کاری به اون پیج ها نداریم خود موبایل روز پیج داره
شارژی باشه ما اول میذاریم اینجا بعدش توی پیج موبایل روز.....
(17-01-2015، 06:55 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرتون دوباره تست کنم؟؟ Biggrin.gif

نه اسما جان خودتو خسته نکن من که گفتم 5:30 تست کن اینجور نمیخواد چندبار تست کنی Biggrin.gif