موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بابا ول کنین سعی رو !! والا یه توضیح داد به من . من دیگه سوال پیچش نکردم. خودم ادامخ راه رو رفتم. گناه داره!!
 دیگه کاری نکنین یکی یه چیزی یاد گرفت به دیگران نگه. Undecided.gif
بابا نخواستیم
فقط گفتم لینک ارور میده

باشه مال خودتون

موفق باشید
خودش گفت امروز لینکا خرابه. حالا فردا سعی و تلاش کنین.
اول این برنامه رو دانلود کن و نصبش کن رو گوشیت Biggrin.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد که نصب شد بازش کن بعد که باز کردی برو جایی که فایل برنامه آپ هست روی فایل لمس طولانی کن یعنی لمس کن و نگه دار حالا از میون گزینه ها clone رو بزن حالا ازت میپرسه کجا clone کنم نمیخواد آدرس بدی فقط ok کن حالا ازت میخواد یه اسم بزاری روی نرم افزار تو مثلا بزار app1.apk و ok کن صبر کن کار برنامه تموم بشه وقتی تموم شد میتونی بری app1 رو نصب مستقل کنی مث این کاری که من کردم Tongue.gif اموزش نصب مستقل برنامه اپ
[/quote]

تشکر سعید جان
[/quote]

سلام
مرسی از برنامه
من دانلود کردم نصبم کردم . ولی گزینه clone نداره .
(22-01-2015، 12:29 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودش گفت امروز لینکا خرابه. حالا فردا سعی و تلاش کنین.

من اصلا نخوندم چیا گفتن چیا نگفتن فقط سرسری رد شدم
از خرابیه لینک خبر نداشتم
(22-01-2015، 12:35 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

دوست عزیز لینک دانلود رو تو پیغام خصوصی براتون ارسال کردم.
Sad.gif
چیه اسی??
(22-01-2015، 12:38 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 12:35 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

دوست عزیز لینک دانلود رو تو پیغام خصوصی براتون ارسال کردم.

سلام
ممنون آقا رضای گل
من برم کسی پاسخگونیس شب خوش