موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-01-2015، 06:51 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 06:48 PM)pooyanre نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 06:47 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز شارژ نیس بچه ها؟؟؟؟

ارسال ozv aghlk به 8282 بعد Aghlk به 8282بعد جواب به یک سوال و درصورت درست بودن جواب AK 777 به 8282 در اخر هم Laghv aghlk به 8282
جواب سوال : یک شب

این الان شارژ میده؟؟

بله آلبرت جان
غیر از این دیگ شارژ نیست؟؟
چون دخترم
برف که نمیاد هیچ
پس شارژ کو؟
اون کجاست؟ Biggrin.gif
(24-01-2015، 06:48 PM)fireboy8 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 06:40 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال مهم تو رو خدا جواب بدید :
من دانشجوی ترم اول دانشگاه آزاد واحد کرج هستم.الان تو تکمیل ظرفیت برای ترم دوم قبول شدم تهران جنوب... برای تطبیق دروس قبول شده چیکار باید کنم ؟؟؟
برای ثبت نام تو تهران جنوب کی باید اقدام کند ؟؟؟؟

یه نامه از دانشگاه جدیدت بیر برای ریز نمره هات
نامه رو ببر دانشگاه اولت بهت نمره ها تو مهر و موم میکنن میدن ببر پیش مدیر گروه جدیدت
برات تطبیق میده

آقای فایربوی شما احتمالا سایتهای دیگه کاربریت firboy810 نبوده!  عجیبه که فایربوی810 زیاد انجمن سایتها دیدم و شما اینجا فایربوی 8 هستی :))
(24-01-2015، 06:52 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیامآیدیت ترجمش چی میشه؟

اگه منظورتون امضای من هست ترجمه ی فارسی ـش این میشه :
مدرسه به زبان ترکی - الزامی است برای همه (مفهومش یعنی ترک ها باید به زبان خودشان درس بخوانند)
اصلا چرا این شارژا ساعت ۶ میان؟؟
من دیگه جرات نمیکنم عصرا برم بیرون Biggrin.gif
میگم شارژ میاد جا میمونم Biggrin.gif
بچه ها لینک اپرا رو میشه برام بفرستیدp,v
Mrc
(24-01-2015، 06:50 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اپرا ولترا کسی لینکشو داره؟؟؟؟
زیپ نباشه

اخه تاپیک ایرانسل چه ربطی به اپرا ولترا داره ؟ برو تو بخش مزبوطه درخواست بده تا برات بذارم Confused والا از صبح فکر کنم 10 بار گفتم دهنمون سرویس شد خب
اگه من بیرون بودم حالا سه تا کد می اومد یکیشبه من نمیرسید
بیخود امتیازای تو آپمو بخشیدما Undecided.gifسه هزار امتیاز داشتم برای دوستام باهاش شارژ خریدم. Biggrin.gif