موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این همراه چرا اینجور میکنه دیروز 200 کم کرد امروزم 200 هنوزم شارژ نداده خو یه شارژ 900 داره 400 هم بپره میشه 500 Sad.gif
آخ جون کنترل خطی و تولید نیروگاه رو 20 شدم. یکی یکی بیاین جلو ببوسمتون ولی به شرطی که به قصد لذت نباشه که نریم جهنم Biggrin.gif Heart.gif
تبریک!
شما نتیجه بازی دیروز را درست حدس زدید. برای دریافت کد شارژ عبارت
ت 1000
را پیامک کنید.

مهلت دریافت شارژ : 48 ساعت بعد

عدم دریافت شارژ تا این مهلت به منزله انصراف از دریافت شارژ است

شماره پشتیبانی: 02188840071

الان اومد شارژو داد Biggrin.gif
(20-01-2015، 11:20 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخ جون کنترل خطی و تولید نیروگاه رو 20 شدم. یکی یکی بیاین جلو ببوسمتون ولی به شرطی که به قصد لذت نباشه که نریم جهنم Biggrin.gif Heart.gif

بی بی بوس نمیخوام فقط منو با جزوه و کتاب اشتباه نگیر منو نخون منو نخور منو خط خطی نکن Confused
(20-01-2015، 11:20 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای ول بچه درس خون  Biggrin.gif مبارکه
بیا جا بوس به من که اولین نفر تبریک گفتم شارژ بده  Tongue.gif
بچه ها نظرسنجی همراه اول چرا لغو نمیشه؟؟
سلام لغو میشه شبنم عزیز
توپ خاموش رو بفرست ب 203060
(20-01-2015، 11:38 AM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لغو میشه شبنم عزیز
توپ خاموش رو بفرست ب 203060

مررررررررسی سامان آره درسته لغو شد
توپ خاموش رو بفرست به 203060
(20-01-2015، 11:46 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توپ خاموش رو بفرست به 203060

مررررررررسی بی بیTongue.gif