موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2015، 06:49 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداییش دارم واقعیت و میگم . دیشب و دیر خوابیدم صب بیدارم شدم دیدم یه پیام واسم اومده محتواش همین بود . شارژ های هزارتومانی برای 3 هزار نفر اول . ارسال جواب به ...........   
یه شماره رو تست کردم بهم شارژ داد اومدم یکی دیگه رو بگیرم تبریک و نگفت . فک کنم مهلتش تموم شده بود . ساعت 11 و 30 من بیدار شدم ساعت 9 و30 پیام واسم اومده بود 
میخوام اینو بگم که اولن اون 3 هزار چجوری تموم شد بعدش چرا هیش کی اسمی از شارژ و امروز نبرد یعنی هیش کی نفمیده جز من . خدا شاهده منم یکی گرفتم

کدوم مسابقه بود ؟
کدش چی بود ؟
من که چند بار گفتم صبحا هم باید باشه اما دوستان گفتن نه
(22-01-2015، 06:49 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداییش دارم واقعیت و میگم . دیشب و دیر خوابیدم صب بیدارم شدم دیدم یه پیام واسم اومده محتواش همین بود . شارژ های هزارتومانی برای 3 هزار نفر اول . ارسال جواب به ...........   
یه شماره رو تست کردم بهم شارژ داد اومدم یکی دیگه رو بگیرم تبریک و نگفت . فک کنم مهلتش تموم شده بود . ساعت 11 و 30 من بیدار شدم ساعت 9 و30 پیام واسم اومده بود 
میخوام اینو بگم که اولن اون 3 هزار چجوری تموم شد بعدش چرا هیش کی اسمی از شارژ و امروز نبرد یعنی هیش کی نفمیده جز من . خدا شاهده منم یکی گرفتم

این پیام برای منم اومد.
زدم بهم شارژ نداد
بی بی پس اون 3 هزار نفر اول چجوری تموم شد ؟ 
بچها امروز شارژ نیست Undecided.gif
شارژهای هزار تومتنی برای 3 هزار نفر اول
ارسال جواب به 737911
به نظرت کدامیک مرموزند؟
1. خانم ها
2. آقایان
جایزه ویژه 60 میلیون تومتن نقد

این مال صبح بود.
الان نزنین
من که یکی گرفتم . یه دقیقه نشد دو تا شماره رو تست کردم دیگه تبریک و نگفت و نداد . 
نزنین که پول تونو نبره . همین کد شارژ و داد . 7737911
(22-01-2015، 06:54 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی پس اون 3 هزار نفر اول چجوری تموم شد ؟ 

سلام

دوست عزیز این پیامها رندم ارسال میشه ممکنه مثلا برای 20 هزار نفر این پیام ارسال بشه پس خیلی طبیعیه که زود 3000 شارژ رایگان تموم میشه.
(22-01-2015، 06:57 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که یکی گرفتم . یه دقیقه نشد دو تا شماره رو تست کردم دیگه تبریک و نگفت و نداد . 
نزنین که پول تونو نبره . همین کد شارژ و داد . 7737911

اینو نزنید که همینجوریشم نمیده یه بار زدم مگ لغو میشد
یه یه بدبختی لغو کردم
زنگ زدم 700
شارژ Sad.gif
مجی من شارژ میخوام Undecided.gif