موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خدا مرگتون نده خو يكي بزاره سعيد؟ Biggrin.gif
لینک dailymobile:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 05:53 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک dailymobile:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رو گوشی من کار نمیکنه اسم برنامه اش چیه ؟تا خودم دانلود کنم ؟ Sad.gif
اخه امتیازم زیادنشد من معرفم زدم Sad.gif
وقتی امتیازمون به 1000 رسید چجوری امتیاز بگیریم ؟
(21-01-2015، 05:58 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 05:53 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک dailymobile:

فك كنم بايد اندرويد 4 باشه واسه سيمبين هست؟

ميگما بايد اندرويد 4 باشه/؟
ميگما اين چرا اسمش زده باركد اسكنر اينو ك چند روز پيش دانلود كردم.......... همون آپ هست؟ۀ ×_×
بدو بدو که داغ داغه
شارژ امشب ایرانسل
ساعت 6 بزنید
ارسال 1 به 84831
(21-01-2015، 06:01 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 05:58 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک dailymobile:

فك كنم بايد اندرويد 4 باشه واسه سيمبين هست؟

ميگما بايد اندرويد 4 باشه/؟

4.3 هست دیگه Sad.gif
این برنامه مجزا کردن دان نمیشه, چکار کنم گریه