موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-01-2015، 06:48 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژژژژژژژژژژژژژژ

نداریم فعلا  Biggrin.gif
(18-01-2015، 06:47 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید من ازت خوشم میاد.. بیا و بهم محل نزار !!  Biggrin.gif

بی بی از الان کم محلی های من شروع شد Exclamation
Tongue.gif
(18-01-2015، 06:48 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شارژ میخوام! هیچی شارژ ندارم!!! Sad.gif Sad.gif Sad.gif
همراه اول هم نیست چیزی؟

همراه اول مسابقه پیش بینی هست
۱. برد آرسنال
۲. مساوی
۳. برد منچستر سیتی
ارسال گزینه مورد نظر به ۲۰۳۰۶۰ ، شروع بازی ساعت ۱۹:۳۰
در صورت درست بودن پیشبینی فردا هزارتومن شارژ گیرت میاد
(18-01-2015، 06:47 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من شارژ ده هزار تومانی رو همین الان با 5 تومن خریدم

مستقیم خودش شارژ کرد یا کد شارژ بهت داد؟
(18-01-2015، 06:50 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:47 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید من ازت خوشم میاد.. بیا و بهم محل نزار !!  Biggrin.gif

بی بی از الان کم محلی های من شروع شد  Exclamation
Tongue.gif

الان آقای اسپم(ادمین) میاد میگه اسپم ندین Biggrin.gif Tongue.gif  
آقا خوشا به حالت
(18-01-2015، 06:51 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:47 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من شارژ ده هزار تومانی رو همین الان با 5 تومن خریدم

مستقیم خودش شارژ کرد یا کد شارژ بهت داد؟

متاسفانه مستقیم شارژ کرد وگرنه ده تا سیم کارت دیگه داشتم واسه همشون میگرفتم
(18-01-2015، 06:51 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:48 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شارژ میخوام! هیچی شارژ ندارم!!!    Sad.gif  Sad.gif  Sad.gif
همراه اول هم نیست چیزی؟

همراه اول مسابقه پیش بینی هست
۱. برد آرسنال
۲. مساوی
۳. برد منچستر سیتی
ارسال گزینه مورد نظر به ۲۰۳۰۶۰ ، شروع بازی ساعت ۱۹:۳۰
در صورت درست بودن پیشبینی فردا هزارتومن شارژ گیرت میاد

احتمالش برد کدومه؟
من اصلا اهل فوتبال نیستم!
چیزی نمیدونم!!!!
گرفتی.پس چرا از من ناموفق بود
ادمین لطف کن نذار تو تاپیک بحث تست شه و گرنه ایرانسل بازم قاطی میکنه . دوستان اگه شارژ میخواین بیاین انجمن صبر کنین ادمین کد بزاره . هر کی هم میخواد اعلام امادگی کنه به ادمین پیام بده . من که از همین الان اعلام امادگی می کنم واسه فردا . اگه کد بود فردا پنج و چهل و پنج دقیقه میزارم .اگه موافقین تشکر و بزنین وگرنه فدای همتون پیشنهادم .