موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-01-2015، 06:48 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 06:44 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی دیگه مشکلی گرفتاری چیزی توی زندگیش نداره بیاد اینجا مطرح کنه ما حل کنیم براش Huh.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

من من
یه اوپرا سالم برای اندروید
یکی لینک بده
پلیز
زبون teeth
L0L

ConfusedConfused
(24-01-2015، 06:55 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 06:48 PM)fireboy8 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 06:40 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال مهم تو رو خدا جواب بدید :
من دانشجوی ترم اول دانشگاه آزاد واحد کرج هستم.الان تو تکمیل ظرفیت برای ترم دوم قبول شدم تهران جنوب... برای تطبیق دروس قبول شده چیکار باید کنم ؟؟؟
برای ثبت نام تو تهران جنوب کی باید اقدام کند ؟؟؟؟

یه نامه از دانشگاه جدیدت بیر برای ریز نمره هات
نامه رو ببر دانشگاه اولت بهت نمره ها تو مهر و موم میکنن میدن ببر پیش مدیر گروه جدیدت
برات تطبیق میده

آقای فایربوی شما احتمالا سایتهای دیگه کاربریت firboy810 نبوده!  عجیبه که فایربوی810 زیاد انجمن سایتها دیدم و شما اینجا فایربوی 8 هستی :))
نه دوست گرامی من همه جا همین fireboy8 هستم
هشت آخر به خاطر علی کریمی هست
سلام دوستان
ارسال 1به 84888
يا
ارسال ozv shahrvبه 8282
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا همگی برین مطالب این بخش رو بخونین از این بعد برای هر چیزی تو تاپیک مربوطه درخواست بدین ممنون
ایرانسل ورشکست شده بنظر میا رفتیم تو دوره بی شارژی
که سه هقته شارژ نبود Angry.gif Angry.gif

ما که رفتیم به کارامون برسیم
ولی اگ بیاد من نرسم نامردیه Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif
صبح که نمیشه بری بیرون
بیرون فقط عصر
اگه همینطور ساعت۶ بیاد دیگه عید و بهارشارژ بهم نمیرسه
کی میشه اون موقع بمونی خونه همش سیم عوض کنی Biggrin.gif
(24-01-2015، 07:07 PM)farhadmbm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ارسال 1به 84888
يا
ارسال ozv shahrvبه 8282

این به همه شارژ میده یا کسانی که تا حالا تو این مسابقه شرکت نکردن ؟
لیلا شمارتو بفرست برام برات 500 بفرستم Biggrin.gif
(24-01-2015، 07:07 PM)farhadmbm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ارسال 1به 84888
يا
ارسال ozv shahrvبه 8282

ای ول آقا فرهاد آقا بزنید به همه شارژ میده تکراری نمیده من الان گرفتم
ارسال 1به 84888
يا
ارسال ozv shahrvبه 8282
بعد جواب یه سوال بدین اگه شناسامه بچه بود باید بره کنسولگری ایران بعد JS 777 به 8282