موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-01-2015، 12:28 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسته های نامحدود اینترنت همراه شبانه ایرانسل (به مدت محدود)
یک روزه 3000 تومان
یک هفته 10000 تومان
خرید با شماره گیری *555*5*6#
(ستاره پانصد و پنجاه و پنج ستاره پنج ستاره 6 مربع)

بسته های نامحدود رو میشه تمدید کرد با شارژ مثلا سارژ 2000 بزنیم 5 روز اضافه کنیم
آقای عبدللهی درسته واسه منم همین پیام اومد الان دیگه نباید اس بدم؟؟
(19-01-2015، 12:23 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای عضویت در مسابقه توپ و تور چه کدی رو بفرستیم (قبل از پیش بینی بازی)

سلام

ببخشید شما اگه عضو مسابقه توپ و تور بشین هر روز برای اولین پیامش 200 تومن از شارژتون کم میکنه.
برای عضویت هم ارسال TOP به 203060 یا 20397
(19-01-2015، 12:45 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-01-2015، 12:28 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک روزه 3000 تومان
یک هفته 10000 تومان

بسته های نامحدود رو میشه تمدید کرد با شارژ مثلا سارژ 2000 بزنیم 5 روز اضافه کنیم

بعید میدونم ایرانسل زیر بار این چیزا بره
(19-01-2015، 12:47 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای عبدللهی درسته واسه منم همین پیام اومد الان دیگه نباید اس بدم؟؟

اگه این پیام براتون اومده پس صبر کنید لطفا تا نتیجه بازی مشخص بشه اگه پیش بینیتون درست باشه تا فردا ساعت 11 تا 12 ظهر صبر کنین تا خودش پیام بده که تبریک برنده کد شارژ شده اید و با ارسال ت 1000 به 203060 یا 20397 کد شارژ رو دریافت میکنید و بعدش با ارسال TOP OFF به 203060 یا 20397 مسابقه رو لغو میکنید.اگه پیش بینیتون درست نباشه مسابقه رو بعد از بازی لغو کنید.
تشکر فراوان آقای عبدللهی مررررسی
بچه ها نوشته حداکثر یک بار میتونی شارژ بگیری
من قبلأ که مسابقه پیشبینی بود اولین بارک درست گفتم شارژ داد.دفه های بعد یا شارژ نداد یا تکراری داد
منم دیگه شرکت نکردم
چون فک کنم به کسایی میده ک تاحالا ازتوپ و تور شارژ نگرفتن
(19-01-2015، 01:19 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها نوشته حداکثر یک بار میتونی شارژ بگیری
من قبلأ که مسابقه پیشبینی بود اولین بارک درست گفتم شارژ داد.دفه های بعد یا شارژ نداد یا تکراری داد
منم دیگه شرکت نکردم
چون فک کنم به کسایی میده ک تاحالا ازتوپ و تور شارژ نگرفتن

نه لیلا خانم واسه من اینجوری نبود
هر بار که شارژ گرفتم لغوش کردم و دوباره شرکت کردم شارژاشم تکراری نبود
یعنی من ک دیروز بازی رئال رو درست پیش بینی کردم امروز هم شارژمو گرفتم نمیتونم واسه بازی ایران شارژ بگیرم؟
(19-01-2015، 12:49 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-01-2015، 12:45 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک روزه 3000 تومان
یک هفته 10000 تومان

بعید میدونم ایرانسل زیر بار این چیزا بره

قبلنا یه چنین چیزی بود همه بسته ها زماناشون به هم اضافه میشد
اما الان بسته هاشو جدا کرده به هیچ وجه نمیشه
ایرانسلم فهمید ما چیکار میکنیم جلومون وایساد Biggrin.gif