موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان عزیز هر کی میتونه کمکم کنه.فایل منیجر گوشی رو باز میکنم میزنه: this operation requaier elevated permissions.changing to root access mode.هیچ فایلی از رمم رو نشون نمیده.باید برم تو کدوم قسمت ریکاوری گوشیم.خواهش میکنم کمکم کنید اعصابمو خورد کرده Sad.gif Undecided.gif
(21-01-2015، 01:06 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب اگه شارژمو ب خط دیگه انتقال بدم چی؟

(21-01-2015، 01:08 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شگفت انگیز که منتقل نمیشه

درسته خانم فرشته عزیز متاسفانه نمیشه شارژ شگفت انگیز رو انتقال داد.
(21-01-2015، 01:02 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

خانم رویا عزیز اگه برای شما جواب نمیده تنها راهش اینه که شارژ سیم کارت رو خالی کنین اینجوری نمیتونه از شارژتون کم کنه و راحت هم کد شارژ رو میگیرین.
من خودم هم همینکار رو کردم به جزء سیمکارت اصلیم بقیه سیمکارتامو شارژشون رو خالی کردم تا اگه پیام داد نتونه از شارژم کم کنه.
متاسفانه این سامانه 20397 تازگیا زرنگ شده برای اینکه تلافی اون کد شارژ رایگان 1000 تومنی رو دربیاره تو 24 ساعت 3 بار پیام میده که هر پیام 200 تومن از شارژت کم میکنه.

ممنون آقا رضای عزیز
بله خودمم متوجه شدم باید شارژ نداشته باشی تا ازت کم نکنن
متاسفانه من یه سیمکارت همراه اول بیشتر ندارم
این همراه اولم از ایرانسل یاد گرفته تا چیزی نگیره چیزی نمیده Sad.gif
(21-01-2015، 01:08 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شگفت انگیز که منتقل نمیشه

سلام
1500 تومنش شگفت انگیزه 4 تومنش غیر شگفت انگیزه، مشگم اگه شارژو ب خط دیگه انتقال بدم نمیسوزه دیگه؟البته میزارم روزای پایانی شاید تا اونموقع استفاده ای ازش کردم
س.بچه ها203060مسابقه نداره
(21-01-2015، 01:14 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
س.بچه ها203060مسابقه نداره

سلام نه Sad.gif
(21-01-2015، 01:04 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا منم سوال پرسیدم
آیا شارز های مسابقه توپ و تور تاریخ انقضا داره؟

سلام

دوست عزیز مشکلی نیست شما کدهای شارژ مسابقه توپ و تور همراه اول رو هر وقت خواستین میتونین شارژ کنین و استفاده کنین ولی همنطور که خودتون میدونید کارت شارژهای همراه اول رو اگه شارژ کنین مثل کارت شارژهای ایرانسل نامحدود نیستن.
(21-01-2015، 01:13 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
1500 تومنش شگفت انگیزه 4 تومنش غیر شگفت انگیزه، مشگم اگه شارژو ب خط دیگه انتقال بدم نمیسوزه دیگه؟البته میزارم روزای پایانی شاید تا اونموقع استفاده ای ازش کردم

خانم فرشته عزیز شما فقط شارژهایی که معمولی شارژ کردین رو میتونین انتقال بدین ولی متاسفانه شارژهای شگفت انگیز رو نمیتونین منتقل کنین.
شارژها ی پانصدی درست شد فقط جای 500 این طور بزنید *720*90*رمزشارژ#
شارژهای 500 درست شد مال من به این روش شارژ شد چهارتا کدم *720*90*رمزشارژ#