موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2015، 08:17 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر حرف میزنید  Biggrin.gif

یادته من و تو قبلا خیلی حرف میزدیم...حالا از اون حد هم گذشته Biggrin.gif
(22-01-2015، 08:00 PM)Bahman Omranloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
یکی لطف کنه لینک برنامه آپ و مستقل سازی که دربارش میحرفین و بزاره
مرسیییییی

(22-01-2015، 08:16 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه آدمه مؤمن بود لینک برنامه آپ رو بده بکس دانلود کنن؟ ؟ ؟ ؟  :l

بفرمایید این لینک دانلود برنامه آپ:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط اگه بار اولتونه دارید استفاده میکنید شماره معرف این شماره رو بزنید ثواب داره:
09370359266
Biggrin.gif
بابا اسما معروف به اسی رو از تحریم درارین. من دلم تنگ شده براش
(22-01-2015، 07:50 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیغم بزار کد هزاری بیاد . یدونه میدم به تو Biggrin.gif

وای ممنون بی بی یادت نره. Shy.gif
(22-01-2015، 08:31 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 07:50 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیغم بزار کد هزاری بیاد . یدونه میدم به تو Biggrin.gif

وای ممنون بی بی یادت نره. Shy.gif

بی غم بی بی به منم وعده شارژ هزاری داده پس اول به من میرسه Biggrin.gif Tongue.gif
یکی برنامه ی نصبی این اپ رو نمیزاره من اندرویدم چهار به بالاست میگه مشکلی در تجزیه برنامه وجود دارد لطفا راهنمایی کنید
(22-01-2015، 08:30 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا اسما معروف به اسی رو از تحریم درارین. من دلم تنگ شده براش

منم موافقم اسی رو آزاد کنید اگر چه بی ادبی کرد ولی خوب جوونه و خام بخشش از بزرگترهاست Biggrin.gif  Tongue.gif
(22-01-2015، 08:33 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم بی بی به منم وعده شارژ هزاری داده پس اول به من میرسه Biggrin.gif  Tongue.gif

اگه نده محرومش میکنم. Biggrin.gif Undecided.gif
(22-01-2015، 08:24 PM)alireza25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 08:00 PM)Bahman Omranloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
یکی لطف کنه لینک برنامه آپ و مستقل سازی که دربارش میحرفین و بزاره
مرسیییییی

(22-01-2015، 08:16 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه آدمه مؤمن بود لینک برنامه آپ رو بده بکس دانلود کنن؟ ؟ ؟ ؟  :l

بفرمایید این لینک دانلود برنامه آپ:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط اگه بار اولتونه دارید استفاده میکنید شماره معرف این شماره رو بزنید ثواب داره:
09370359266
Biggrin.gif

mamnun , ama na ru android 4 , va na ru android 2 , nasb nashud
(22-01-2015، 08:09 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 07:51 PM)Ali Pour نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه به ازای هر گل شارژ هزاری میده اومدیم و ایران ۶ هیچ عراقو برد چه شود :-):-):-)

سلام

جناب علیپور عزیز شما دعا کنید که ایران بازی رو ببره 6 گل زدنش پیش کش.خط حمله ایران قوی نیست نهایت 2 گل به عراق بزنه.

سلام رضا جان ایشالا پر گل میبره چون عراق خیلی قوی نیست وگرنه مطمئنم تو بازی های بعد خیلی گیر میکنه خدا کنه ببره هم ما به شارژمون برسیم و از همه مهمتر تیم ملی کشورمون بره بالاتر :-)