موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-01-2015، 11:54 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی چک بی  محل کشیده از کی شکایت کنم؟

صادر کننده
منم عصری اشتباهی کدهای دیشب 20142 و 737603 رو فرستادم هر دو تبریک گفت که برنده شدید ولی گفت کد شارژ رو قبلا گرفتین ظاهرا فقط به کسایی که نگرفتن میده :))
(20-01-2015، 10:58 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
albert من برق قدرت میخونم.کرمانشاهم.
مجی خوشم میاد ماشاله حاضر در صحنه ای!! Biggrin.gif روله یه ابراز وجودی بکن بعضی وقتا

ایول تو رشته به این سختی خوب 20 گرفتی عالیه
این سامانه پاسارگاد درست بشود نیست فعلا Biggrin.gif
بی بی رشتت سخته ها
خدا قوت بده بهت Biggrin.gif
(21-01-2015، 12:13 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سامانه پاسارگاد درست بشود نیست فعلا Biggrin.gif

سلام

جناب شهاب عزیز مثل اینکه کلا سامانه 500 تومنی شارژ ایرانسل 720 رو برداشتن چون اینبار وقتی *720*500# میزنی میگه نادرسته.
شارژ پونصدیا رو چیکار کنیم؟؟؟؟
هیشکی نیست جواب مارو بده؟؟!!!

شارژ هزاری چرا مینویسه کد درخواست شما موجود نیست؟؟؟
(21-01-2015، 12:17 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 12:13 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سامانه پاسارگاد درست بشود نیست فعلا  Biggrin.gif

سلام

جناب شهاب عزیز مثل اینکه کلا سامانه 500 تومنی شارژ ایرانسل 720 رو برداشتن چون اینبار وقتی *720*500# میزنی میگه نادرسته.

نه درست میشه دیشبم همینجوری شد ولی درست شد اخرش  Angel.gif
(20-01-2015، 11:53 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 11:16 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همراه چرا اینجور میکنه دیروز 200 کم کرد امروزم 200 هنوزم شارژ نداده خو یه شارژ 900 داره 400 هم بپره میشه 500 Sad.gif

سلام

جناب سعید عزیز اگه میخوای از شارژت کم نشه شما نیم ساعت یا یک ساعت مونده به شروع بازی نتیجه بازی رو ارسال کن بعدش سیمکارتتو خاموش کن تا فردای اون روز.روز بعدش ساعت 14 به بعد سیم کارت رو روشن کن ت 1000 رو ارسال کن و کد شارژ رو بگیر و بعدش لغو کن اینجوری پیامی از 20397 دریافت نمیکنی و از شارژت کم نمیشه و کد شارژ رایگان رو هم میگیری.
منم دیروز و امروز با همه سیمکارتهای همراه اولم ( به جزء سیمکارت اصلیم که نمیتونم خاموشش کنم )اینکار رو کردم از شارژ سیمکارتام کم نشده و کد شارژها رو دریافت کردم. Wink.gif

آقا رضا من سیمکارتم خاموش بود روشن که کردم دیدم ازم ۴۰۰ تومن کم شده
فکر میکنم خاموشم باشه بازم کم میشه