موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-01-2015، 02:02 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نکنه ادمین امشبم ازادی اعلام کرده؟؟؟؟؟!!!

ادمین کلا آزادی اعلام کرد البته به شرطی که دوستان جنبه داشته باشن و زیاد اسپم نزارن که ظاهرا جنبه ندارن :))
هعییییی
خوش ب حالتون
من یه سیم کارت دارم کلا
اینم کدا امشب 20142ش ک بم نداد اونشم ک داد حواسم نبود کد شارژشو پاک کردم
(20-01-2015، 02:38 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هعییییی
خوش ب حالتون
من یه سیم کارت دارم کلا
اینم کدا امشب 20142ش ک بم نداد اونشم ک داد حواسم نبود کد شارژشو پاک کردم

معرفتی عین حقیقتو میگی ؟
شارژ مجدد انجام شد2015-01-20 02:10 ؛ مبلغ 5,000 ؛ از Pasargad؛ موجودی جدید 221,276

وارد کنین شارژاتونو Biggrin.gif Biggrin.gif
لیلا یه راه بلدم واسه رایگان کردن اما دوستان گفتن ایرانسل اگه بفهمه جریمه میکنه یا وقتی سیمکارتو شارژ میکنی شارژتو میخوره
(20-01-2015، 10:31 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 01:40 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 01:36 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خط که 18 تا دارم فقط 2 تا به اسم خودمه  Biggrin.gif
نت دوستامو رایگان کردن از هر کدوم یه خط گرفتم  Biggrin.gif
خوبه دیگه  Biggrin.gif
حالا شاید بیشتر هم بشه تعدادشون  Blush.gif

خدا سیمکارتارو ببخشه بهت ایشالا 120 ساله بشن. Biggrin.gif
منم خودم 2 تا خط ایرانسل دارم دیگه زور بزنم با خونواده میشه 5 تا سیمکارت. Undecided.gif

چطوری نتشون رایگان کردی؟
نت منم رایگان کن
فی سبیل الله

اگه گوشید آندروید هست پ خ بده بهت یاد بدم.
اینجا مناسب نیست!!!
salam
(20-01-2015، 02:02 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گفتم ازادی نه اینکه تو یه شب 50 صفحه پر کنید Tongue
(20-01-2015، 10:46 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گفتم ازادی نه اینکه تو یه شب 50 صفحه پر کنید Tongue

ادی شما تعداد پست تو هر صفحت رو ببر بالا 50 صفحه کجا بوده برای من 3 صفحه رفته جلو Tongue.gif Biggrin.gif
(19-01-2015، 07:28 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-01-2015، 07:26 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارت شارژ 500
ارسال عدد 1 به 737603
سپس 737 به 737603
ممنون از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این من  اول گذاشتم تو انجمن ممنون از این Biggrin.gif Tongue.gif

Biggrin.gif ندیدم والا اون اقا برام خصوصی کرد Heart.gif از تو هم ممنون