موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چی بود سوالت
(24-01-2015، 04:48 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی بود سوالت

مسابقه یاردوازدهم همراه اول لغوش چطوریه؟
یار دوازدهم..نمی دونم
(24-01-2015، 04:50 PM)sara262 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 04:48 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی بود سوالت

مسابقه یاردوازدهم همراه اول لغوش چطوریه؟

به همون شماره ای که برات اس میده off رو بفرست
(24-01-2015، 04:36 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همگی Blush.gif
داداش مجتبی مرسی واسه کد که گذاشتی Blush.gif

سلام محمد Wink.gif  خواهش میکنم داداشی Shy.gif Heart.gif
(24-01-2015، 04:53 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یار دوازدهم..نمی دونم

شماره ای که پیام یاهمون سوال رو میفرسته برام 205706
(24-01-2015، 04:41 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مرسی از مجتبی عزیز. چند وقت پیش بود اینجا یه گزینه ای از 555 ایرانسل گفتن بچه ها بعد طرح نقره ای فعال شد حالا یه ماه شده به نظرم ولی میزنم تعرفه م درست نمیکنه ؟

منم همین مشکل رو دارم در حالی که چند ماه گذشته اما هرچی طرح ثانیه ای رو می خوام فعال کنم نمیشه
(24-01-2015، 04:57 PM)sara262 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره ای که پیام یاهمون سوال رو میفرسته برام 205706

به همین شماره off یا خاموش رو بفرست
به همین شماره off یا خاموش رو بفرست
[/quote]

offرو فرستادم میگه کلید واژه ارسالی صحیح نمی یاشد. حالا خاموش رو هم امتحان میکنم ممنون.
بچه ها این مسابقه یاسین رو هرچی لغو میکنم دوباره پیاماش میاد شارژمو میخوره Sad.gif
کسی میدونه چیکار کنم لغو بشه؟؟