موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-01-2015، 12:50 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من همتونو دوست میدارم Heart.gif Heart.gif

دل به دل راه داره بی بی
(20-01-2015، 12:48 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اگه کسی شارژای دیشبشو نتونسته وارد کنه الان سامانه مشکلی نداره، میتونید وارد کنید.
با تشکر از دوستان آقا مجتبی و kord بابت کدای دیشب Heart.gif

من 2تاشو دیشب گرفتم شانسی :‎‎(‎
اما الان میزنم میگه مهلت استفاده تمام شده.در روزهای آینده امتحان کنید :(
یعنی چییی ؟ ؟ ؟ ؟
2 ساته دِرِم آو زَل دم؟ Undecided.gif
دلشاد وژدانن حالیان بکه Biggrin.gif
من مدتی گرفتار درس و مشقم Biggrin.gif
انشاءالله همه چی رو به راه باشه میام اینجا فعالیت رو به فوق فعالیت و دکترا میرسونم براتون Biggrin.gif
(20-01-2015، 01:26 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نت رایگان با شارژ صفرو بلدم
بیشتر از دو ساله ازش استفاده میکنم البته تا چند ماه پیش با شارژ بدون صفرم جواب میداد
الان فقط با شارژ صفر جواب میده سرعت دانلودشم بد نیست
آیا شهاب منظورت همینه؟؟

به ما نمیگی؟
(20-01-2015، 01:10 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 12:48 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اگه کسی شارژای دیشبشو نتونسته وارد کنه الان سامانه مشکلی نداره، میتونید وارد کنید.
با تشکر از دوستان آقا مجتبی و kord بابت کدای دیشب Heart.gif

من 2تاشو دیشب گرفتم شانسی :‎‎(‎
اما الان میزنم میگه مهلت استفاده تمام شده.در روزهای آینده امتحان کنید :(
یعنی چییی ؟ ؟ ؟ ؟

شما تعداد دفعاتی که اقدام کردی از حد گذشته.فعلا تست نکن تا 24 ساعت بعد بزن و شارژ کن.البته همین الان با یه خط دیگه هم تست کنی میتونی شارژش کنی.فقط با اون خطی که دیشب تست کردی تا 24 ساعت نمیتونی کد رو وارد کنی
خواهشا پستای اضافی و الکی رو پاک کنید Heart.gif
تا الان ژاپن یکی زده
فعلا شارژ رو بردیم
مطالب بیهوده پاک شد هر کسی خلاف قوانین سایت پست ارسال کنه 24 ساعت محروم خواهد شد و 5 اعتبار منفی دریافت خواهد کرد در صورتی که اینجوری پست ارسال کنید و خلاف قوانین سایت رفتار کنید مجبورم شدیدا براتون محدودیت بذارم لطفا خواهشا مراحات کنید دیگه تکرار نمیکنم مرسی
چه خونه تکونی وسیع و مقتدرانه ای Biggrin.gif
ادمین منظورت از مراحات همون مراعات ؟؟؟
Biggrin.gif