موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-01-2015، 09:13 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سلام صدتا سلام خوبین؟ Heart.gif
امروزم خیلی خوشحالم Biggrin.gif
0212 باز تو عاشق شدی Biggrin.gif
دورد خوش به حالت ك خوبي من بسيار داغان....
شدم ولي كارم نميشه گریه عشق رو بريز دور قاطي نموده ايم فردا امتحان دارم سوالاتِ امتحان رو هم دارم ولي نميتونم بخونم مخم هنگ كرده... گریه پس فردام امتحان دارم........ Undecided.gif
سلام
بچه ها کسی مسابقه توپ و تور تست نکرد که ببینه شارز مییده یا نه؟
قبلا ساعت 7 میداد مسابقه ظهر رو
(19-01-2015، 09:29 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-01-2015، 09:13 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سلام صدتا سلام خوبین؟ Heart.gif
امروزم خیلی خوشحالم Biggrin.gif
0212 باز تو عاشق شدی Biggrin.gif
دورد خوش به حالت ك خوبي من بسيار داغان....
شدم ولي كارم نميشه گریه عشق رو بريز دور قاطي نموده ايم فردا امتحان دارم سوالاتِ امتحان رو هم دارم ولي نميتونم بخونم مخم هنگ كرده... گریه پس فردام امتحان دارم........ Undecided.gif

پس چرا همه امتحانا رو پشت سر هم گرفتی؟
موقع انتخاب واحد بایستی نگاه میکردی که ببینی یه موقع پشت سر هم نیوفتن
به قول مجتبی برو مثله یه مرد بهش بگو...ایشالا بهش برسی Wink.gif
اسما بیا شمارتو خصوصی برام بفرست برات شارژ بفرستم. من دخترم مزاحمت نمیشم Angel.gif
قول میدم Biggrin.gif
محمد من 20 واحد رو تو 8 روز امتحان دادم. مردم واقعا Undecided.gif
الآن من روح بی بی ام Angel.gif
(19-01-2015، 09:42 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد من 20 واحد رو تو 8 روز امتحان دادم. مردم واقعا Undecided.gif
الآن من روح بی بی ام Angel.gif

بی بی واقعا خسته نباشی...واقعاااااا Biggrin.gif
لیلا من قبلا رشته دانشگاهیم ریاضی کاربردی بود. ازش خوشم نیومد انصرا دادم. ریاضی رو دوست دارم ولی دوسش ندارم Biggrin.gif
بی بی شمارمو خصوصی برات بفرستم؟؟؟ Biggrin.gif
نه من فقط به اسما شارژ میدم Biggrin.gif
(19-01-2015، 10:33 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه من فقط به اسما شارژ میدم Biggrin.gif

بی بی قرار شد از من خوشت بیادا اما الان از اسما خوشت اومدهگریهگریهگریه