موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بازی  ارسنال و سیتی ساعت چنده  Huh.gifHuh.gif
بنظر من انجمن الان خیلی بد شده
من واقعأ جرأت ندارم اسپم بدم!فقط مجبورم بخونم و برم
(18-01-2015، 11:06 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی  ارسنال و سیتی ساعت چنده  Huh.gifHuh.gif

19:30
(18-01-2015، 11:15 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اینجوریا هم نیست مثل قبله اینجا هم صحبت کنین مشکلی نیست فقط باید مراحات کنید
(18-01-2015، 11:45 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 11:15 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اینجوریا هم نیست مثل قبله اینجا هم صحبت کنین مشکلی نیست فقط باید مراحات کنید

تایه چیزی بگیم ک خودت سریع میکی ازپیام اضافی خود داری کنید!
وقتی میام انجمن جرأت ندارم بگم سلام
این اپ هم مسخره کرده امتیاز دیروزمو منظور نکرده الانم گوشی رو تکون میدم میگه امتیاز امروزتو گرفتی Sad.gif Undecided.gif
(18-01-2015، 12:56 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها
میگم نرم افزار آپ فقط شارژ هزاری میشه خرید یا امتیازامو جمع کنمو شارژای بالا بخرم ؟

یه اندازه امتیاز ت یه صفر بزار جلوش واسه مبلغش هرچی باشه میشه من ددیروز 2600 گرفتم الانم 6500
خخخخخ.من بدشانس از اپ شارژ گرفتم بعد به این پلیس 1100پیام دادم برای کارت سوختم دیدم کل شارژم پرید این چه وضعیه دزدی روز روشن
(18-01-2015، 01:18 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 12:56 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها
میگم نرم افزار آپ فقط شارژ هزاری میشه خرید یا امتیازامو جمع کنمو شارژای بالا بخرم ؟

یه اندازه امتیاز ت یه صفر بزار جلوش واسه مبلغش هرچی باشه میشه من ددیروز 2600 گرفتم الانم 6500

من که نگرفتم چی گفتی
(18-01-2015، 01:19 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخ.من بدشانس از اپ شارژ گرفتم بعد به این پلیس 1100پیام دادم برای کارت سوختم دیدم کل شارژم پرید این چه وضعیه دزدی روز روشن

یعنی سرکاریم ؟
همه شارژت پرید یا فقط اونی که از آپ گرفتی ؟