موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2015، 01:17 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سامانه شارژ 500 تومنی 720 الان درست شده . میتونین کدهاتون رو الان وارد و شارژ کنین.

بله آقا رضا درسته, کدها منم شارژ شدن , تشکر
(22-01-2015، 01:44 AM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کو ؟کی اینجا زد تو داره؟آقا چطوره راضی هستی؟فیسبوک که نمیبینیمت Dodgy.gif

ادمین زد دو داره سرگرم باهاش داره بازی میکنه میگه که راضیم ولی من از سونی خوشم نمیاد
ادمین داغ نمیکنه؟هنگ نمیکنه؟ موندم بین چهارراهی برم بگیرم یا نه Sad.gif
اقا کد ها کار میکنه الان اگه کسی نزده بزنه به جا ی 500 فقط 90 بنویس شارژ میشه
اینترمیلان بازی رو برد.شارز رایگان همراه اول رو بردیم.دم داداش رضا گرم واسه کد همراه اول Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif
سلام صبح بخیر کسی میدونه مسابقه های جام ملتها امروز همراه آخر شارژ میده یا نه?:-)
سلام، من صبحی قبلی که بگه برنده شدید ت 1000 رو زدم نوشت کد شارژی به شما اختصاص داده نشده. نکنه بازی امروز مسابقه نداره چون فکر کنم تا قبل 11 اگه باشه باید گزینه مورد نظر رو ارسال کرد درحالیکه هنوز مسابقه دیشب جایزش فعال نشده :(
سلام دوستان
آقا رضا ک گفتن بازی اینتر شارژ نداره لغوش کنید
(21-01-2015، 09:42 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان عزیز شارژ رایگان مسابقه توپ و تورهمراه اول برای پیش بینی درست بازی امشب اینترمیلان و سامپدوریا فقط تا ساعت 23:30 امشب که بازی شروع میشه مهلت دارین.
برای برد اینترمیلان ارسال عدد 1 به 203060
برای تساوی ارسال عدد 2 به 203060
برای برد سامپدوریا ارسال عدد 3 به 203060

آقا رضا صبحها ظاهرا دیر میان. دوستان دیگه نمیدونن بازی ساعت 11 امروز شارژ داره یا نه دیشبی هم که هنوز نگفته ت 1000 بفرستید :))
ای داد بیداد من ک دیروز برد اینتر رو زدم بعد آقا رضا گفتن شارژ نداره لععو کن