موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آخ جون ایران برد Biggrin.gif
♡♥♥تــــــــــبــــــــــریــــــــــڪ ب همه عزیزان♥♥♡
من فکر کردم ایران با ارژانتین بازی میکنه با بازی دفاعی ولی به جای نمیرسه با این بازی چشم بادمی ها منتظرن خخ
(19-01-2015، 03:37 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخ جون ایران برد Biggrin.gif

چند چند شدن من تا دقیقه 86 دیدم گل نزدن که
بزور یه گل زد دقیقه 90
(19-01-2015، 03:57 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزور یه گل زد دقیقه 90
نه که 20 بازی تدارکاتی مثل قطر داشت انتظار 20 گلم داشتی چیز دیگه نمیخواهی
خوب شد من تا آخر ندیدم وگرنه یه گل رو نمیزد من نگاهم نحسه گریهگریهگریه
جمله قسنگی بود

به دلم نشست .
(19-01-2015، 04:08 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-01-2015، 03:57 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزور یه گل زد دقیقه 90
نه که 20 بازی تدارکاتی مثل قطر داشت انتظار 20 گلم داشتی چیز دیگه نمیخواهی

انتظار 20 گل نداشتم ولی انتظار یه بازی خوب داشتم خداشاهده ایران انگار با ارژانتین بازی میکرد پنچ پاس نمی تونستن بدن با این بازی به جای نمیرسه حالا میبینی ژاپن کره استرالیا چه بروز ایران میارن جوجه رو اخر پاییز میشمارن یه زمانی ایران همین امارات رو 4 تا پنچ تا گل میزد الان ایران درصد توپش 30 امارات 60 همین گلم شانسی زدن
حالا دوستان مسابقه فوتبال بعدی چه موقع هست و آیا بازم پیش بینی میذارن؟