موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2015، 01:55 AM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین داغ نمیکنه؟هنگ نمیکنه؟ موندم بین چهارراهی برم بگیرم یا نه    Sad.gif

Undecided.gif واسه کار کردن عادی داغ نمیکنه یه بازی  100 مگابایتی ریختم روش اولاش یه کم داغ کرد ولی الان یه ساعت بازی میکنم داغ نمیکنه هنوز چیز روش نصب نکردم
سلام علیکم حاج اقا ادمین پاکیدی بازم رفتیم صفحه اول
(22-01-2015، 04:11 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا مجی جنبه داشته باش!!! میخواستم به اسی اعتبار بدم یهو دیدم خط خورده!! چکارش داری اسی رو???
بیام بهت خشونت کنم??  Undecided.gif
من کاریش نکردم داشت درباره یه چیز دیگه اینجا حرف میزد بهشم گفتم اینجا جاش نیس باز ادامه داد منم اسپم پاک کردم بعدش عصبانی شد هرچی لیاقت خودش بود گفت بهم منم محرومش کردم ... 
(22-01-2015، 04:11 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا مجی جنبه داشته باش!!! میخواستم به اسی اعتبار بدم یهو دیدم خط خورده!! چکارش داری اسی رو???

بی بی این روزا محروم شدن کلاس داره، کلا رزومه حساب میشه Biggrin.gif
کار خوبی کردی پس Biggrin.gif
دیگه دعوا نکنین باهم Heart.gif
(22-01-2015، 04:24 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 04:11 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی بی این روزا محروم شدن کلاس داره، کلا رزومه حساب میشه Biggrin.gif
آره با کلاسه  Biggrin.gif
داشتم به دلشاد میگفتم محرومت کنم برا همدردی با اون دوتا  Tongue.gif  قبول نکرد  Angel.gif Tongue
(22-01-2015، 04:13 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از الان بزنیم زود نیس؟؟ شاید همراه اول اس بده 200 تومن کم کنه فردا بزنیم شاید بهتر باشه Shy.gif

کی اس بدیم؟؟
(22-01-2015، 04:27 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 04:13 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از الان بزنیم زود نیس؟؟ شاید همراه اول اس بده 200 تومن کم کنه فردا بزنیم شاید بهتر باشه Shy.gif

کی اس بدیم؟؟
نمیدوم هر وقت که خودتون دوس دارید ولی من میذارم فردا صبح 8 اینا میفرستم که شاید این 20397 اس نده پول کم کنه Dodgy.gif
(22-01-2015، 04:29 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدوم هر وقت که خودتون دوس دارید ولی من میذارم فردا صبح 8 اینا میفرستم که شاید این 20397 اس نده پول کم کنه Dodgy.gif

سلام

کاملا درسته جناب مجتبی عزیز نیم ساعت مونده به شروع بازی ایران و عراق نتیجه پیش بینی رو ارسال کنید.چون ممکنه امروز و فردا صبح پیام بده و 400 تومن از شارژتون کم کنه .البته احتمال زیاد فردا 2 بار پیام بده و پس فرداش هم یکبار پیام بده که اگه الان شرکت کنین تا موقعی که کد شارژ رو میده 800 تومن از شارژتون کم میکنه.
برای محض اطلاع دوستان عزیز شارژ رایگان مسابقه توپ و تور همراه اول برای پیش بینی درست نتیجه بازی فردای ایران و عراق الان فعال شده ولی دوستان نتیجه رو الان ارسال نکنید چون ممکنه تا فردا 2 تا پیام بده و 400 تومن از شارژتون کم کنه. بهتره نیم ساعت یا یک ساعت مونده به شروع بازی ( شروع بازی ساعت 10 صبح فردا هستش ) پیش بینی خودتون رو ارسال کنید.

برای برد ایران ارسال عدد 1 به 203060 یا ارسال ت 1 به 20397
برای برد عراق ارسال عدد 2 به 203060 یا ارسال ت 2 به 20397