موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا هیشکی نیست؟؟؟ Sad.gif
(23-01-2015، 03:06 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-01-2015، 10:07 AM)Ali Pour نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان کسانی که تو برنامه آپ امتیازشون رو نمیتوانند مشاهده کنند با شماره گیری *733# و انتخاب گزینه سایر و سپس امتیاز از امتیاز خودشون باخبر بشن':-)

سلام
ممنون دوست عزیز برای این روش ولی این فقط برا همون خطیه که تو گوشیمه
بقیه خطا پس چجوری؟؟
:-)

سلام بدی این روش این هست که برای هر خط باید همون خط روشن باشه با خط دیگه نمیشه امتیاز خط دیگه رو دید
بچه ها رمز ورودی قفل صفحه رو داشتم عوض میکردم یچیزی زدم ک یادمم نمیاد هرکاری میکنم باز نمیشه میشه راهنماییم کنید چجوری بازش کنم
(23-01-2015، 04:25 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-01-2015، 04:15 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها رمز ورودی قفل صفحه رو داشتم عوض میکردم یچیزی زدم ک یادمم نمیاد هرکاری میکنم باز نمیشه میشه راهنماییم کنید چجوری بازش کنم

گوشیت اندرویده؟قفل الگو بود یا رمز گذاشتی؟

اولا ممنون ک جواب دادین
بله اندرویده ، الگو گذاشتم
(23-01-2015، 04:26 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-01-2015، 04:25 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-01-2015، 04:15 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوشیت اندرویده؟قفل الگو بود یا رمز گذاشتی؟

اولا ممنون ک جواب دادین
بله اندرویده ، الگو گذاشتم

پس این آموزش رو بخون...دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز شارژ هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ناراحت
آقا محمد من اون س تا دکمه رو باهم زدم ی مثلث زرد هم اومد بعدش گفته ک برای os و دانلودش کلید افزایش رو بزن منم اونو زدم درسته؟ اخه خیلی وقته رو این صفحه مدنده ک نوشته downloding
اگه گوشیتون اندرویده
وقتی رمز بعد از5بار اشتباه بزنید،
1گزینه forgot patternپایینش میاد،اون بزنید
بعد فیتونید answer qustinonکنید،یا آدرس gmailتون وارد کنید تا براتون باز بشه..اگر نشد باید گوشیتون فلش بزنید...
(23-01-2015، 04:55 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-01-2015، 04:43 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا محمد من اون س تا دکمه رو باهم زدم ی مثلث زرد هم اومد بعدش گفته ک برای os و دانلودش کلید افزایش رو بزن منم اونو زدم درسته؟ اخه خیلی وقته رو این صفحه مدنده ک نوشته downloding

خب شما بعد اینکه اون مثلث اومد کلید افزایش صدا و پاور رو زدین؟و بعدش گزینه ی wipe reset factory رو انتخاب کردید؟

ی مثلث زرد
ی مثلث زرد رنگ خطر اومد اینو نوشته
warning!if you want to download a custom os press the volume up key رنگ خ
ممنون از راهنماییتون آقامحمد گوشیم درست شد باز شد