موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-01-2015، 11:02 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود سلام تبریک مچکر ادمین آزاد کردی حکومت رو من ک توی امتحانام فعلا وقت نمیشه زیاد بحرفم.... خخخخ ولی یه ناه دیگه میام اساسی تلافی در میارم نگران نباشید اصن... واسه امشب همبن قدر بدونید که واسه اولین بار عاشق شدم چیکار کنم طرف بفهمه ؟؟؟؟ گریه

آخی ایشالا زودتر امتحاناتت تموم میشن. Biggrin.gif
وای عاشق شدی برو مستقیم بهش بگو تا بفهمه اگه بازم نفهمید که هیچی ولش کن. Biggrin.gif
(18-01-2015، 11:02 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود سلام تبریک مچکر ادمین آزاد کردی حکومت رو من ک توی امتحانام فعلا وقت نمیشه زیاد بحرفم.... خخخخ ولی یه ناه دیگه میام اساسی تلافی در میارم نگران نباشید اصن... واسه امشب همبن قدر بدونید که واسه اولین بار عاشق شدم چیکار کنم طرف بفهمه ؟؟؟؟ گریه

عاشقی اونم تو این دور زمونه بدبختی
(18-01-2015، 11:10 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای عاشق شدی برو مستقیم بهش بگو تا بفهمه اگه بازم نفهمید که هیچی ولش کن. Biggrin.gif
درود من دلم واست تنگ شده بود و امیدوارم بعد از تصادف خوب باشی...
میترسم بهش بگم آخه... گریه
(18-01-2015، 11:14 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 11:10 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون داداش منم به لطف یک نفر بهترم... Heart.gif Blush.gif
نترس مرد باش بهش بگو دوست دارممم یهو شپلغ میاد تو گوشت... گریه Biggrin.gif
(18-01-2015، 11:10 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه با این خوشبختیه ولی به ما نمیدنش.. گریه
ای وااااااااااااااااای
منو این همه اسپم محاله محاله محاله Confused
(18-01-2015، 11:16 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 11:14 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون داداش منم به لطف یک نفر بهترم... Heart.gif Blush.gif
نترس مرد باش بهش بگو دوست دارممم یهو شپلغ میاد تو گوشت... گریه Biggrin.gif

نه آخه اگه بگم شپلاخ نمیزنه اخراجم میکنه فقط... :‌M دلم خونه دلم خوووونههه گریه
(18-01-2015، 11:17 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 11:10 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه با این خوشبختیه ولی به ما نمیدنش.. گریه

انشالا که بدنش خواستن توانستن
0212 نکنه استادته؟
Huh.gif
(18-01-2015، 11:19 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه آخه اگه بگم شپلاخ نمیزنه اخراجم میکنه فقط... :‌M دلم خونه دلم خوووونههه گریه

آهان فهمیدم...
این اتفاق هم برای من افتاده ولی برعکسش خودم خودمو اخراج کردم... گریه گریه گریه گریه