موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادی به منم پیام ندادی. ولی خب من خودم اینجا هستم.. هه هه
سلام بر همگی وقتتون بخیر...فاطمه و علی ممنون بابت کدها Blush.gif
من این برنامه مستقل کردن برنامه ها رو نصب کردم ولی انگار با من لج کرده...رو گوشیم نمیاد نوشت بازکردن فایل امکان پذیر نیست Biggrin.gif
مرسي گلممم ممنونممم
(21-01-2015، 06:56 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این برنامه مستقل کردن برنامه ها رو نصب کردم ولی انگار با من لج کرده...رو گوشیم نمیاد نوشت بازکردن فایل امکان پذیر نیست Biggrin.gif

سلام خواهش میکنم محمد برنامه ب آپ هم با من لج هست نصب نمیشه Biggrin.gif
(21-01-2015، 06:55 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی به منم پیام ندادی. ولی خب من خودم اینجا هستم.. هه هه

Undecided.gif والا شاید مشکل از انتن دهی گوشیتون باشه چون همتون تو یه گروهین برای همه مثل هم ارسال میشه
(21-01-2015، 06:56 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد هر برنامه ای که نسخه مستقلش رو میخوای با گوشی دوستت مستقل کن بعد بفرست رو گوشی خودت Biggrin.gif Tongue.gif
(21-01-2015، 06:56 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسي گلممم ممنونممم

خواهش عزیزم  Wink.gif

آخی... Biggrin.gif
من تا الان 10 تا نصب کردم با همشون هم یک تراکنش موجودی انجام دادم
 733 تا برای همون آپ و 733 تا برای معرف که یکی دیگه از آپ هاست. Biggrin.gif
اصلا چی گفتم در کل حال میده. Biggrin.gif
(21-01-2015، 06:59 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخی... Biggrin.gif
من تا الان 10 تا نصب کردم با همشون هم یک تراکنش موجودی انجام دادم
 733 تا برای همون آپ و 733 تا برای معرف که یکی دیگه از آپ هاست. Biggrin.gif
اصلا چی گفتم در کل حال میده. Biggrin.gif
در کل خوش به حالت شده Biggrin.gif
من 8 تا گرفتم Biggrin.gif