موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2015، 07:28 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بی غم تو که از من بیشتر گرفتی یادمه تقریبا با هم اومدیم توی انجمن اما تو از من بیشتر شارژ گرفتی
من 124 تومن دارم Biggrin.gif  تو احتمالا 150 تومن داری Biggrin.gif
شارژاهای آپ خمس داره خمسش هم بمن تعلق میگیره Biggrin.gif  خدایی راه حل دادم بهتون خفن Tongue.gif

من همینجور که مصرفم بالاست ولی الان 130 دارم . Biggrin.gif
(22-01-2015، 07:29 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیغم تو چطوری هر روز شارژ میگیری؟
مگه نه اینکه روزی بیشتر از ۱۰۰ امتیاز نمیده؟؟؟

از طریق مستقل سازی که برنامه آپ رو چندبار نصب کردم. Biggrin.gif
من آپ رو 8 بار نصب کردم با هر کرومشون هم یک تراکنش انجام دادم که 733 امتیاز میده. Biggrin.gif
آقا رضا شما فکر کنم یک میلیونی شارژ داشته باشین نه؟؟؟؟ Biggrin.gif
چون اگه یادم باشه میومدین میگفتین 100 تا گرفتین؟ Undecided.gif
بچه ها با این برنامه مستقل سازی برنامه ها نمیشه برنامه هایی مثل وایبر و لاین رو مستقل کرد؟؟
من هر کاری کردم نشد!!!
150ت شارج دارید :o
wo0o0o0o0ow
(22-01-2015، 07:36 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا شما فکر کنم یک میلیونی شارژ داشته باشین نه؟؟؟؟ Biggrin.gif
چون اگه یادم باشه میومدین میگفتین 100 تا گرفتین؟ Undecided.gif

سلام

جناب محمد عزیز حدستون درسته ولی مصرفم خیلی بالاست. Wink.gif
(22-01-2015، 07:34 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من آپ رو 8 با نصب کردم با هر کرومشون هم یک تراکنش انجام دادم که 733 امتیاز میده. Biggrin.gif

آها تراکنش انجام دادی!!!
اینو بگوBiggrin.gif
(22-01-2015، 07:37 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها با این برنامه مستقل سازی برنامه ها نمیشه برنامه هایی مثل وایبر و لاین رو مستقل کرد؟؟
من هر کاری کردم نشد!!!

برای همه برنامه ها 100 درصد تضمینی نیست برای بعضی برنامه ها میشه. Shy.gif
(22-01-2015، 07:37 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هر کاری کردم نشد!!!

نه اینا نمیشه ولی فیسبوک میشه میتونی تو گوگل بزنی نصب چند لاین بر روی گوشی راه حل داره چنتا نصب کنی من الان دوتا واتس آپ دارم و دوتا اینستا Biggrin.gif Tongue.gif
(22-01-2015، 07:34 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 07:29 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیغم تو چطوری هر روز شارژ میگیری؟
مگه نه اینکه روزی بیشتر از ۱۰۰ امتیاز نمیده؟؟؟

من آپ رو 8 بار نصب کردم با هر کرومشون هم یک تراکنش انجام دادم که 733 امتیاز میده. Biggrin.gif

یعنی شما از 8 تا سیمکارت استفاده کردی؟میشه بیشتر توضیح بدی