موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-01-2015، 07:52 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:58 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان هنوز نمیشه حرف زد؟
خسته شدم خب

حرف هم بزنید

آخجون به من اجازه حرف زدن صادر شد
دهنم بو کرد بس حرف نزدم
یه چیزی رو من الان نگاه کردم از 3 هر ماه تا 26 حد اکثر شارژ هست .پش احتمالآ تا اول ماه جدید خبری از شارژ نباشه.نظر بود فقط بالاخره ما میآیم همیشهشاید بود
(18-01-2015، 07:54 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 07:52 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:58 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان هنوز نمیشه حرف زد؟
خسته شدم خب

حرف هم بزنید

دهنم بو کرد بس حرف نزدم

امروز اندازه یک هفته که حرف نزدی حرف زدی خخخ
(18-01-2015، 07:57 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 07:54 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان هنوز نمیشه حرف زد؟
خسته شدم خب

حرف هم بزنید

دهنم بو کرد بس حرف نزدم

امروز اندازه یک هفته که حرف نزدی حرف زدی خخخ

پس هنوزجا داره حرف بزنم
چون 3هفته نبودم
(18-01-2015، 07:54 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان هنوز نمیشه حرف زد؟
خسته شدم خب

حرف هم بزنید

افرین به آقای اسپم  Biggrin.gif

فاطمه جون وقتشه استین بالا بزنی
(18-01-2015، 07:59 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 07:54 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان هنوز نمیشه حرف زد؟
خسته شدم خب

حرف هم بزنید

افرین به آقای اسپم  Biggrin.gif

فاطمه جون وقتشه استین بالا بزنی

Biggrin.gif Biggrin.gif شیما ایشالا تو تاپیک بحث عمومی 
بچه ها از امشب حرف هم میتونید بزنید منظورم مطالب متفرقه ست ولی نباید جوری باشه که از حد بگذره حکومت نظامی هم نیست پس لازم نیست نگران چیزی اشید فقط قوانین رو رعایت کنید احتیاج به نرم افزار یا اموزشی داشتین تاپیک ایجاد کنید در بخش مربوطه - از بحث و دعوا خودداری کنید هر مشکلی داشتین پیام خصوصی کنید در خدمتیم Heart.gif
خدایا !
مردیم از بی شارژی ...
ایرانسل تو رو خدا یه مسابقه ای چیزی !!
دوستان شارژ 10000 تومانی که 5000 تومان هست با هر سیمکارت یدونه میده و مستقیم شارژ میکنه اما میتونید با سیمکارتهای دیگه بگیرید و کد آخر رو با سیمکارت اصلیتون بزنید که دوباره اون شارژ شه، کلا یه 50تومان و یه 75تومان ازتون کم میکنه بعد 9259.3تومان سیمکارتتون رو شارژ میکنه (به اندازه ی کارت شارژ 10تومانی) و 5000تومان هم از حساب بانکیتون کم میکنه
(18-01-2015، 08:02 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها از امشب حرف هم میتونید بزنید منظورم مطالب متفرقه ست ولی نباید جوری باشه که از حد بگذره حکومت نظامی هم نیست پس لازم نیست نگران چیزی اشید فقط قوانین رو رعایت کنید احتیاج به نرم افزار یا اموزشی داشتین تاپیک ایجاد کنید در بخش مربوطه - از بحث و دعوا خودداری کنید هر مشکلی داشتین پیام خصوصی کنید در خدمتیم Heart.gif

آخ جون حکومت نظامی کنسل شد
اومچ اومچ
ازلپای ادمین