موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها این 733, با انجام ی تراکنش مثلا موجودی بگیرم , 733 امتیاز بهم میده؟
بار اول اره
(18-01-2015، 07:08 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:58 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من شارژ تو گوشیم هست 1700 تومن شارژ دارم ولی همش رفته تو قسمت شگفت انگیز،الان نه میتونم زنگ بزنم نه پیام بدم میگه اعتبار کافی نیس،گوشیمم خاموش روشن کردم اما فایده ای نداشت، چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با این شارژ فقط میتونی ب خط ایرانسل اس بدی یا زنگ بزنی

ب 8282 چی میشع پیام داد؟ آخه الان پیام دادم گفتش میتونن شارژ ده تومنی رو پنج تومن بخرم پیام بعدی رو خواستم بدم چنبارم فرستادم گ ک کد تخفیف زو بده گفتش سیستم قادر ب انجام عملیات نیس یا شارژ ندارم اعتبار کافی نیس، من ک شارژ دارم حالا چیکارکنم درست شه؟
(18-01-2015، 07:18 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این 733, با انجام ی تراکنش مثلا موجودی بگیرم , 733 امتیاز بهم میده؟

بله
شارژ نبوووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با امروز 4 روزه کــــــــــــ شارژ نیس ...
Exclamation.gif
یعنی نمیشه دو تا از کدهای شارژ 10 تومنی به 5 تومن رو بعد از گرفتن شناسه از دو خط جدا روی یک خط وارد کرد؟! عجب ایرانسل هم زرنگ شده  Biggrin.gif
(18-01-2015، 07:20 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 07:08 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:58 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من شارژ تو گوشیم هست 1700 تومن شارژ دارم ولی همش رفته تو قسمت شگفت انگیز،الان نه میتونم زنگ بزنم نه پیام بدم میگه اعتبار کافی نیس،گوشیمم خاموش روشن کردم اما فایده ای نداشت، چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با این شارژ فقط میتونی ب خط ایرانسل اس بدی یا زنگ بزنی

ب 8282 چی میشع پیام داد؟ آخه الان پیام دادم گفتش میتونن شارژ ده تومنی رو پنج تومن بخرم پیام بعدی رو خواستم بدم چنبارم فرستادم گ ک کد تخفیف زو بده گفتش سیستم قادر ب انجام عملیات نیس یا شارژ ندارم اعتبار کافی نیس، من ک شارژ دارم حالا چیکارکنم درست شه؟
فک کنم فقط تماس و پیام به سیم کارت ایرانسل میشه
(18-01-2015، 07:22 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ نبوووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوچ
(18-01-2015، 07:23 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با امروز 4 روزه کــــــــــــ شارژ نیس ...
Exclamation.gif
ازوقتی امتحانام تموم شد و باخیال راحت اومدم انجمن شارژ نبوده