موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همش پرید بخدا.فک کنم کارمزد داشته وگرنه1600 که یه دفعه نمی پره
بچه ها کسی هست مشکل مهدی رو تجربه کرده باشه ؟
عزیز اگه امتیاز ت بالای هزار هست مثلا 1207 امتیاز داری واسه وارد کردن مبلغ شارژ بنویس 12070 به همون اندازه بهت شارژ میده که امتیاز داری ولی مبلغ رو دستی وارد کن
این نرم افزار آپ برای جاوا هم هست که امتیاز بده
(18-01-2015، 01:36 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این نرم افزار آپ برای جاوا هم هست که امتیاز بده

سوالی بود یا خبری ؟
سوالی بود
بچه ها این تاپیک چه صفایی داشت یاد قدیما بخیر من یه هفته میشد اومده بودم انجمن
مجی با چه شوقی این جمله رو گفته بود:بالاخره اوردمش انجمن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گریهگریهگریهگریه
(18-01-2015، 01:40 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول شارژ نداره؟؟؟؟

مسابقه پیش بینی داره که اگه درست پیش بینی کنی هزار تومن شارژ میگیری
گزینه ۱ برد آرسنال
گزینه ۲ مساوی
گزینه ۳ برد منچستر سیتی
عدد گزینه مورد نظرتو بفرست به ۲۰۳۰۶۰
(18-01-2015، 01:40 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول شارژ نداره؟؟؟؟

اگه درست بگی شارژ میده
1.برد آرسنال
2.مساوی
3.برد منچسترسیتی
ارسال گزینه به203060
بازی ساعت 19:30
(18-01-2015، 01:34 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز اگه امتیاز ت بالای هزار هست مثلا 1207 امتیاز داری واسه وارد کردن مبلغ شارژ بنویس 12070 به همون اندازه بهت شارژ میده که امتیاز داری ولی مبلغ رو دستی وارد کن

مبلغ ک دستی نمیشه وارد کرد.......