موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-01-2015، 12:46 AM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه گوشيه هواوى پیدا کردیم
تو گوشی هیچی نیست بجز عکس های شخصی
سیم کارتم پسر عمه ام کارى کرد ک پوک میخواد
حالا بدون شماره چطور صاحب گوشیو پیدا کنیم؟
کسی راه حلی داره؟

هرجا که پیدا کردید بسپارید پشت در مغاره ها بزنن گوشی پیداشده یا تو روزنامه چاپ کنید یا ببینید دزدگیر گوشی فعاله اگه فعاله یه سیم کارت دیگه بزارید صاحب گوشی خودش پیداش میکنه
رقص رقص رقص Biggrin.gif
وای نیمه گمشدم میگه جلف بازی دراوردی دیگه نمیخوامت Undecided.gif
(23-01-2015، 12:50 AM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهشن یه نفر واضح بگه این نصب مستقل چی هس . ایا میشه تو روز بیشتر از صد امتیاز از آپ گرفت . اگه اره چطوری ؟ هضم نمیشه واسم این نصب مستقل . 
عاقا سعید شما که بلدی جواب منو بده خب 
مرسی فاطمه جان ،بدشانسی گویا مخاطبینش تو سيمکارت ذخیره بود، اس ام ام هم دوتا هست که اونم تبلیغاتیه
بچه ها اگه کسی چیزی بلد بود بگه شاید بشه اون بنده خدارو پیدا کرد
ممنونم
(23-01-2015، 12:51 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من باورم نمیشه نصفه شبی هنوز اینجایین Confused
حداقل یکیتون دست بزنه من بیام وسط برقصم شاید نیمه گمشدم منو پیدا کرد Biggrin.gif

سعید چه توقعاتی داریا
تو باید زحمت بکشی بگردی دنبال نیمه گمشدت نه اون Wink.gif
وای بیچاره صاحب گوشی Undecided.gif
(23-01-2015، 12:59 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای بیچاره صاحب گوشی Undecided.gif

وای آره الان بیچاره دلش آشوبه
(23-01-2015، 12:58 AM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی فاطمه جان ،بدشانسی گویا مخاطبینش تو سيمکارت ذخیره بود، اس ام ام هم دوتا هست که اونم تبلیغاتیه
بچه ها اگه کسی چیزی بلد بود بگه شاید بشه اون بنده خدارو پیدا کرد
ممنونم

بهترین راهش همون آگهی زدنه  Sad.gif
بچه ها من بازی امروز کره رو با اینکه گفتید لغوشو بزنم نزدم آخه شک داشتم ک لغوش کنم ب دلم اومده بود ک شارژ میده الان همینجوری ت 1000 رو فرستادم شارژو گرفتم بعدش توپ خاموش رو فرستادم و در آخرسر برد ایران رو زدم واسه فردا
خوشبحالت فرشته خانم ما ک لغو کردیم Biggrin.gif