موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نه مینا مشکل نداره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اموزش مستقل کردن برنامه ها
مهندسا لطفا جواب بدید.الان یکی شماره معرف شماره منو بزنه ولی با برنامش تراکنش نداشته باشه 733 امتیاز به من تعلق میگیره یا باید حتما تراکنش داشته باشه؟
(21-01-2015، 09:30 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه مینا مشکل نداره

حالا لینک دانلود برنامه مستقل سازی رو بزار, من ی بار دیگه دانش کنم
سلام

دوستان عزیز شارژ رایگان مسابقه توپ و تورهمراه اول برای پیش بینی درست بازی امشب اینترمیلان و سامپدوریا فقط تا ساعت 23:30 امشب که بازی شروع میشه مهلت دارین.
برای برد اینترمیلان ارسال عدد 1 به 203060
برای تساوی ارسال عدد 2 به 203060
برای برد سامپدوریا ارسال عدد 3 به 203060
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 برو پیام خصوصیت چک کن  Biggrin.gif Tongue.gif
آقا رضا صبح گفتم یا نگفتم؟گفتم یا نگفتم؟ Biggrin.gif بازی فیورنتینا رو هم برا من فرستاد نمیدونم شارژ داره اون یا نه
لغو توپ و تور چیه؟
(21-01-2015، 09:45 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا صبح گفتم یا نگفتم؟گفتم یا نگفتم؟ Biggrin.gif بازی فیورنتینا رو هم برا من فرستاد نمیدونم شارژ داره اون یا نه

سلام

ببخشید جناب حامد عزیز صبح خبری از شارژ نبود برای پیش بینی مسابقه توپ و تور همراه اول.منم چند دقیقه پیش تست کردم متوجه شدم که امشب هم شارژ گذاشته واسه پیش بینی بازی اینترمیلان و سامپدوریا.
(21-01-2015، 09:46 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو توپ و تور چیه؟

سلام

ارسال TOP OFF به 203060