موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ 10000 تومانی رو 5000 بخرید
ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻋﺪﺩ 1 ﺑﻪ 2012
(18-01-2015، 02:25 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻋﺪﺩ 1 ﺑﻪ 2012

ایرانسل؟
(18-01-2015، 02:25 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻋﺪﺩ 1 ﺑﻪ 2012

ایرانسل یا همراه اول؟؟؟؟
جریان آپ چیه؟ دقیقا باید چیکار کرد؟؟؟
بله شارژ ده هزاری برای ایرانسل ه.
از بازار دانش کن بعد یه شماره کارت معرفی کن.وامتیاز بگیر امتیاز بالا شارژ بیشتر.مجانی هم میده
روش امتیاز گرفتنش چجوریه؟؟؟
برنامه رانصب که کردید.یه گزینه است امتیاز گیری که گوشی رو تکون میدید وامتیاز اون روز که100است دریافت میکنید.امتیاز 1000که شد میرید به انتخاب شارژ میزنید گرفتن از طریق امتیاز.امیدوارم متوجه شده باشی
نه منظورم اینه روش دیگه ای هم هست امتیاز بیشتری بگیریم؟
والا ادمین این لیلا راست میگه قبلا صبح و شب فرق نداشت با هزار ذوق و شوق می اومدیم بحرفیم در کنار دوستان... مثلا من خودم تا میامدم نت اول میاموم اینجا بیینم بچه ها چی گفتن چی شده.... بعد فیس.. الان میدونم کسی چیزی نگفته اصن صفحات رو یکی یکی هم عقب جلو نمیکنم...دیگه فقط ساعت ۵ عصر میایم.... فکر کنم بقیه هم اینجوری میان:/ خبر ندارم من ک صبح و شب امدم الان نه.. گاه گُداری میبینی قبل از ۵ مثه الان... شارژش خوبه ولی اصلا نمیچسبه مثل قبل نیست... حکومت نظامی برقرار است... دیگه من کم حرف شدم چون حس و حالِ بحث کردن ندارم.... یه کلمه بحرفی میخواد دلیل بیاری... نمیچسبه اصن.... باز بخاطر شارژا مچکر ولی خو.....