موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آقا این مسابقه فوتبال شارژ نمیده . الکی فقط شارژ خورد ...
دقیقه 63 بازیه ایران و بحرینه و داور به ضربه آزاد به نفع ایران گرفته تیموریان میخواد توپ رو بریزه رو دروازه حریف خسرو حیدری هم سمت راست زمین اماده توپ گرفتنه موقعیت خوبی برای گلزنی به تیم حریفه چیکار میکنه؟
1.سانتر میکنه
2.پاس میده
کدومشه؟
این سوالارو ج بدی ش میده؟؟؟؟؟؟؟
واسه مسابقه 737865
(17-01-2015، 07:47 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2015، 07:41 PM)POUYA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میکنم خدمت همه شما دوستان
من به این خاطر اومدم که به طور اتفاقی از دوستم شنیدم
یکی از کاربران این انجمن حرفی پشت سر من زده

دوم شما فقط ثابت کنید من از این انجمن کپی میکنم،  فقط ثابت کنید،من اون پیج رو میدم آقا دلشاد هر کاری خواست باهاش بکنه

اول بزار مهر عضو شدنت اینجا خشک بشه بعد اظهار نظر بکن
من خودم 7 ماه پیش جزو اولین کسانی بودم که اینجا عضو شدم
کمی هم برا اینجا زحمت کشیدم
از اینجا رفتم چون خصوصیات اخلاقی من به اینجا نمیخورد
چند بار هم مشکل پیدا کردم و...
در آخر به غیر از چند تا از بزرگتر های انجمن که احترام شون واجبه شخص شما عددی نیستید، اوکی؟
بازم میگم ثابت کن من از اینجا کپی میکنم باشه؟!!
اگه واقعا آدمین های اینجا وجدان دارن این پیغام منو پاک نکنید
و من الله توفيق
مطالب بی مورد پاک شد - شما اجازه بی احترامی ندارید ایشون هم بهتون بی احترامی نکرد - برام اهمیتی نداره کپی می کنید یا خودتون کشف می کنید مسابقات ایرانسلن تست می کنید اگه شارژ باشه پیدا می کنید
ادمین  Heart.gif . امشبو 5 تا اعتبار از من میگیری . من که یه پیشنهاد گذاشتم یه کاریر هم جواب پیشنهاد منو داد فک کنم پویا فک کرده بی احترامی بوده بهش . به نظر من پویا جان بایس با انجمن باشین شما که اگه  خودتو عضو خانواده انجمن میدونی ببین بچه ها و دوستای انجمن ازت چی میخوان اونوقت همون کارو انجام بده حداقل به احترام کاربران عزیز انجمن و اینکه قبلنا خودت هم اینجا زحمت کشیدی واسه انجمن . 
(17-01-2015، 07:28 PM)Sajad Habibi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه جام شهروندی:
4. ای داد! یکی چک بی محل برام کشیده! میتونی بم بگی از کی میتونم شکایت کنم؟
7. فقط از صادرکننده
8. بانک و صادرکننده
0. حسش نیست جواب بدم

گزینه مورد نظرت رو با یک فاصله بعد از JS ارسال کن.مثال:
JS 8
*
هر پاسخ صحیح 100 امتیاز داره جوابش چی میشه؟؟

فقط صادر کننده
(17-01-2015، 07:28 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی اسم من مخففش چی میشه مگه ؟     
یکی جواب منو بده این کاربرای پنهون چجوریه ؟ 
0212 چرا آبی شدی مگه ویژه نبودی ؟ 

0212 عضویت ویژه رو تمدید نکردن - جواب سوال اولتون هم مجتبی داد به قسمت کنترل پنل کاربری مراجعه کنید
(17-01-2015، 07:19 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیشب تو مسابقه جام شهروندی شرکت کردم
امروز کارت شارژ برام اومد ولی میزنه که شماره وارد شده صحیح نیست
امشب میده؟؟؟؟؟

من که گفتم کسانی که گرفتن دیگه کد رو نزنن وگرنه کد تکراری میده اگه شماره جدید داری با اون تست کن
(17-01-2015، 07:50 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا این مسابقه فوتبال شارژ نمیده . الکی فقط شارژ خورد ...

شوت زدی ؟

جام شهروندی هم شارژ نمیده کلی سوال الکی جواب دادم !!! :/

یه دونه کارت شارژ سوخته رو یه خط دیگه داد :|
کسی نیست جواب منو بده Undecided.gif
بچه ها ب اونایی ک گرفتن یا سوال اشتباه ج دادن نمقده
نظر منم همینه پویا که ما از قدیمی های انجمن هستیم و باید همینجا هم باشیم اگه یادت باشه ما اون پیج برا یه چیز دیگه زدیم که دیگه الان اون نیس پس دیگه لزومی نداره اون پیج باشه بهتره پیج بدی به دلشاد....
این نظر من بود حالا هرکاری خودت میدونی Shy.gif