موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-01-2015، 11:19 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک بار هیچی شارژ نداشتم سوالات رو برام پیام نکرد. Undecided.gif

جناب محمد بی غم عزیز دفعه بعدی حتما تست کن . من خودم تست کردم برای من جواب داده.
(20-01-2015، 11:27 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بخدا من نبودم. آها شاید کوروش بووده .اونم برق خونده بوود.  منم بسیار از شما ممنونم.
وای مجی چقد خوش بووود Biggrin.gif
امشب خوابت نمیبره از خوشحالی  Biggrin.gif Tongue.gif Biggrin.gif
بی بی امضا بده Biggrin.gif
من در پوست خود نمیگنجم.. وای چقد این پوست برای من تنگه!! یه پوست جدید لطفا Biggrin.gif Biggrin.gif
بی بی خوشالی الان  Biggrin.gif
ینی من از وقتی نمره هامو دیدم دارم با دوتا دستمال تو خونه میرقصم. هه هه
(20-01-2015، 11:42 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی من از وقتی نمره هامو دیدم دارم با دوتا دستمال تو خونه میرقصم. هه هه

بی بی دیدی چقدر خوبه نمره ها همه 19 20 میشن  Biggrin.gif
(20-01-2015، 11:16 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همراه چرا اینجور میکنه دیروز 200 کم کرد امروزم 200 هنوزم شارژ نداده خو یه شارژ 900 داره 400 هم بپره میشه 500 Sad.gif

سلام

جناب سعید عزیز اگه میخوای از شارژت کم نشه شما نیم ساعت یا یک ساعت مونده به شروع بازی نتیجه بازی رو ارسال کن بعدش سیمکارتتو خاموش کن تا فردای اون روز.روز بعدش ساعت 14 به بعد سیم کارت رو روشن کن ت 1000 رو ارسال کن و کد شارژ رو بگیر و بعدش لغو کن اینجوری پیامی از 20397 دریافت نمیکنی و از شارژت کم نمیشه و کد شارژ رایگان رو هم میگیری.
منم دیروز و امروز با همه سیمکارتهای همراه اولم ( به جزء سیمکارت اصلیم که نمیتونم خاموشش کنم )اینکار رو کردم از شارژ سیمکارتام کم نشده و کد شارژها رو دریافت کردم. Wink.gif
یکی چک بی محل کشیده از کی شکایت کنم؟
(20-01-2015، 11:53 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 11:16 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همراه چرا اینجور میکنه دیروز 200 کم کرد امروزم 200 هنوزم شارژ نداده خو یه شارژ 900 داره 400 هم بپره میشه 500 Sad.gif

سلام

جناب سعید عزیز اگه میخوای از شارژت کم نشه شما نیم ساعت یا یک ساعت مونده به شروع بازی نتیجه بازی رو ارسال کن بعدش سیمکارتتو خاموش کن تا فردای اون روز.روز بعدش ساعت 14 به بعد سیم کارت رو روشن کن ت 1000 رو ارسال کن و بعدش لغو کن اینجوری پیامی از 20397 دریافت نمیکنی و از شارژت کم نمیشه و کد شارژ رایان رو هم میگیری.
منم دیروز و امروز با همه سیمکارتهای همراه اولم ( به جزء سیمکارت اصلیم که نمیتونم خاموشش کنم )اینکار رو کردم از شارژ سیمکارتام کم نشده و کد شارژها رو دریافت کردم. Wink.gif

مرسی آقای عبدالهی که تجربه هاتون میاید میگید که بقیه استفاده کنن  Wink.gif Heart.gif