موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان هنوز نمیشه حرف زد؟
خسته شدم خب
حالا کدوم تیم قویتره
دوستان من شارژ تو گوشیم هست 1700 تومن شارژ دارم ولی همش رفته تو قسمت شگفت انگیز،الان نه میتونم زنگ بزنم نه پیام بدم میگه اعتبار کافی نیس،گوشیمم خاموش روشن کردم اما فایده ای نداشت، چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(18-01-2015، 06:57 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین لطف کن نذار تو تاپیک بحث تست شه و گرنه ایرانسل بازم قاطی میکنه . دوستان اگه شارژ میخواین بیاین انجمن صبر کنین ادمین کد بزاره . هر کی هم میخواد اعلام امادگی کنه به ادمین پیام بده . من که از همین الان اعلام امادگی می کنم واسه فردا . اگه کد بود فردا پنج و چهل و پنج دقیقه میزارم .اگه موافقین تشکر و بزنین  وگرنه فدای همتون پیشنهادم .

موافقم شدیداااااااااا  Shy.gif
(18-01-2015، 06:57 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرفتی.پس چرا از من ناموفق بود

من سه بار زدم شد
شارژ Sad.gif
(18-01-2015، 07:02 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ Sad.gif

آقا سفارش دادیم تو این هفته برامون میاد  Biggrin.gif
امشب هم شارژ نیست ؟
پس امروز شارژ نیست
(18-01-2015، 06:58 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من شارژ تو گوشیم هست 1700 تومن شارژ دارم ولی همش رفته تو قسمت شگفت انگیز،الان نه میتونم زنگ بزنم نه پیام بدم میگه اعتبار کافی نیس،گوشیمم خاموش روشن کردم اما فایده ای نداشت، چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نمیتونی هیچکدوم رو انجام بدی تاریخش تمام شده ولی اگه تاریخ داری یکیشو احتمالا نمیتونی انجام بدی چون محدودیت داره هر کدوم