موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2015، 09:21 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سوال
از کجا میشه فهمید امتیازمون تو آپ جند؟؟

من الان شارژ گرفتم ولی امتیازمو نفهمیدم چند؟
چجوریاست کسی میدونه؟؟

همون قسمت امتیاز گیری پایین سمت چپ امتیازتو زده
من شارژ ایرانسلم خیلی زیاد شده .کسی هست که با همراه اول عوض کنیم؟خط به خط؟؟ Wink.gif
پ خ بدین لطفا.
(22-01-2015، 09:24 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 09:21 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سوال

چجوریاست کسی میدونه؟؟

همون قسمت امتیاز گیری پایین سمت چپ امتیازتو زده

خب بعضیارو زده بعضیارو نزده
قاطی داره برنامش

یه سوال دیگه دوستان با این مستقل کردن فقط بعدش با یه خط ولی با چندتابرنامه استقاده میکنن
یا بر هر برنامه یه خط زدن؟؟
3تومن از اپ شارژ گرفتم.ولی خونه45هزار الکی پیاده شدم.یعنی برای یه کار الکی 45تومن رفت.البته فردا اپ امتیازامو میده.که فکر کنم. 5یا 6اا ششارژ بشه.شاید.بچه ها این دردسر نباشه.
بچه ها اینبرنامه اسان آپ ک میگن شارژ میده
شارژ ایرانسل میده یا همراه ؟من گیج شدم Undecided.gif
(22-01-2015، 09:30 PM)ns.mehrdad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شارژ ایرانسلم خیلی زیاد شده .کسی هست که با همراه اول عوض کنیم؟خط به خط؟؟ Wink.gif
پ خ بدین لطفا.

به من پیام خصوصی بدین شارژ ایرانسل میگیرم همراه اول میدم خوبه؟؟؟؟
دوستان یه سوال

چجوریاست کسی میدونه؟؟
(22-01-2015، 09:32 PM)hadis_toot نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اینبرنامه اسان آپ ک میگن شارژ میده
شارژ ایرانسل میده یا همراه ؟من گیج شدم Undecided.gif

هیچ فرقی نمیکنه سیمکارت مال کدوم اپراتور هستش
سیمکارت مستقیم شارژ میشه
(22-01-2015، 09:31 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
3تومن از اپ شارژ گرفتم.ولی خونه45هزار الکی پیاده شدم.یعنی برای یه کار الکی 45تومن رفت.البته فردا اپ امتیازامو میده.که فکر کنم. 5یا 6اا ششارژ بشه.شاید.بچه ها این دردسر نباشه.

آها خب جه ربطی به آپ داشت هم استانیه عزیز Biggrin.gif Biggrin.gif
نه دردسر نیست
فوقش اگه هم بود شارژارو کم میکنه Biggrin.gif Biggrin.gif
یه سوال دیگه دوستان با این مستقل کردن برنامه
بعدش با یه خط ولی با چندتابرنامه استقاده میکنید
یا بر هر برنامه یه خط میزنید؟؟
یکی میشه بگه