موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من تنها مشکلم با این برنامه اینه که امتیازمو نشون نمیده
قسمت تکون دادن پایین سمت چپ امتیازم 0 با اینکه معرفم داشتم و 100 امیتاز دیروز رو هم گرفتم
چرا نشون نمیده نمیدونم

جای دیکه هست که بشه دید؟؟
(23-01-2015، 02:23 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت تکون دادن پایین سمت چپ امتیازم 0 با اینکه معرفم داشتم و 100 امیتاز دیروز رو هم گرفتم
چرا نشون نمیده نمیدونم

من با ده تا سیمکارتم نصب کردم و همچین مشکلی ندارم
یک اینکه از وایرلس استفاده کن واسه انجام عمل شیک
دو اینکه گوگل پلی رو ارتقا بده به آخرین نسخه شاید مشکلت حل شد
(23-01-2015، 02:23 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا نشون نمیده نمیدونم

آلبرت جان واقعیتش تا حالا شده ک برام تکون دادن ی روز حساب نکرده باشه، ولی تا اونجایی ک میدونم تا حالا نبوده ک یکیو معرفی کنم و امتیازشو بهم نده!
البته احتمالش هست ک با تاخیر اضافه بشه، اگه هم اضافه نشد میتونید زنگ بزنید پشتیبانیش.
ممنون حسین جان
آره با وایرلس که هستم
ولی این گوگل پلی همش خطا با سرور میزنه

------------

ممنون علیرضا جان
نداد اشکال نداره دیگه هر روز تکون میدم ببنیم آخرش چی میشه میده نمیده

ولی همیشه برام خطا سرور میزنه
دوستان عزیز لطفا فقط در مورد شارژ حرف بزنید و بحث های بیهوده رو انجام ندید ممنون Lightbulb.gif
لینک مستقل سازی برنامه رو میدین لطفا
(23-01-2015، 02:29 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز لطفا فقط در مورد شارژ حرف بزنید و بحث های بیهوده رو انجام ندید ممنون Lightbulb.gif

باشه محمد جان، شما صاحب اختیاری هر کدوم از پستای بنده رو هم ک میدونی نیاز نیست پاک کن.
بچه ها کسی لینک مستقل سازی رو میزارره
(23-01-2015، 02:37 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کسی لینک مستقل سازی رو میزارره

لینکارو براتون فرستادم
دوستان من شارژ ایرانسل خط به خط را با همراه اول تعویض میکنم (یعنی همراه اول میگیرم و بجاش ایرانسل میدم) هر کس خواست پیام خصوصی بده  Rolleyes.gif