موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-01-2015، 04:54 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی این که نمیاد لینکش  Sad.gif

آپلودسنتر سایت مشکل داره بعدا امتحان کن باز Biggrin.gif Tongue.gif
چه سریع 50 نفر دانلود کردن اومدن توی آپلود سنتر  Biggrin.gif Biggrin.gif
(21-01-2015، 04:59 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه سریع 50 نفر دانلود کردن اومدن توی آپلود سنتر  Biggrin.gif Biggrin.gif

مجی فک کنم همه منتظر بودن یه راه پیدا کنن چنتا آپ نصب کنن جرقه رو زدم ترکید اینجا Confused Tongue.gif
وای سعی چقد تو خوبی!! 
الآن میرم اینستاگرامم رو هم دوتا میکنم. Heart.gif
سعی تو چقد خوبی!!
من قول میدم بهتون به یه ماه نکشیده آپ ورشکست میشه Biggrin.gif
ینی میشه ده تا برنامه آپ نصب کنیم شیک کنیم شارژ بگیریم؟
بی بی نیومد اس Sad.gif
هي هي ن اندرويدم 4 نيست 2.3//// اين آپ هم بايد رو اندرويد 4 نصب بشه آره؟ اگه اينجوره بگيد فلش كنم شايد يه شارژي ام نصيب ما شد... با اين برنامه نصب مجزا؟ يعني ميشه روزي يه شارژ گرفت؟؟؟؟؟؟ مچكر Heart.gif
بي بي كجايي بيايي و ببيني نَوَت چي كرده  Biggrin.gif  خخخخ من ديشب هي گفتم تقلب مينويسم مسخره ام كردين امروز با اين رفتم به شكر خدا و حمدالله اين مراقب هم پايه بود همشو نوشتم

Highslide JS

آخرشم برگه رو دادم بهش گفتم اي خدا خيرت بده ان خوشم اومد ازت دمت گرم كاش هميشه خودت مراقب بودي..... خنديد گفت ب كسي نگيااااا  Biggrin.gif  خخخخ ديگه تشكر كرديم و اومديم بيرون زنگ زديكم ب استاد واسه امتحان بعد.. ولي به جا 5 تا سوال 4 تاشو بهم داد.. گریه  Undecided.gif   Sad.gif  گریه بازم شكر خدا..  Heart.gif  Tongue
(21-01-2015، 04:48 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 04:47 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب به منم بگو خسیس    Undecided.gif Undecided.gif

شب تاپیک میزنم به بی بی گفتم ولی شب یه تاپیک عالی میزنم واسش Biggrin.gif
اینم تصویر 10 تا برنامه آپ روی یه گوشی

Highslide JS
[/quote]

سعید یعنی تو هرروز 10 بار گوشی رو خاموش روشن میکنی سیم کارت عوض میکنی!
مینا لازم نیست که گوشی خاموش کنی من 10 تا اپ رو نصب کردم برای هر کدوم از یه شماره استفاده کردم و تاییدش،کردم حالا هرروز کافیه فقط با هر برنامه شیک کنم و از هرکدوم 100 امتیاز بگیرم که جمعا میشه روزی 1000 امتیاز