موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها واسه من پیام اومد رمز شارژم اومده ولی پیام نصفه اومده اون قسمتی ک رمز رو نوشته نیس چیکار باید کنم؟
درضمن بابت شارژ هم ممنون از تک تکتون
من دلم پره ..بی بی کجایی؟؟ گریه
20142هم بمن کد شارژداد...فکرکنم بده
(20-01-2015، 08:56 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20142هم بمن کد شارژداد...فکرکنم بده

اسما جون تاکید کن به کسایی که نگرفتن میده  Undecided.gif
اسی به من نداد 240 خورد Sad.gif
(20-01-2015، 09:09 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعی حق اسی هست یه دوتا منفیش بدیم  Angry.gif Undecided.gif
(20-01-2015، 09:13 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 09:09 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موافقم ولی گناه داره تازه قراره تو عروسی بی بی بامن برقصه Biggrin.gif
بچه ها ب من ب من پیام داده رمز شارژ هزاری رو داده ولی پیام نصفه اومده نشون نمیده،بهم بگییییییید چیکارکنم؟
(20-01-2015، 09:15 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 09:13 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موافقم ولی گناه  داره تازه قراره تو عروسی بی بی بامن برقصه Biggrin.gif
با 4 تا خط زدم نشد 480 تومن از دستم رفت  Angry.gif Undecided.gif