موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-01-2015، 06:42 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین کجاست؟
یکی خبرش کنه شارژ بگیره

من بهش گفتم همون اول مگه برات اس نیومد لیلا ؟  Shy.gif
اونایی که از قبل کد 500داشتن الان بهترین وقته که تا بازه بزنید Biggrin.gif Wink.gif
بچه ها بیاین هرشب همه شارژشون رو بدن به یکی بعد اونطرف ذوق مرگ بشه مثلا 100 نفر بریزن خصوصیش کد بهش بدن Confused  خیلی هیجان داره Shy.gif
دوستان فردا هم فک کنم همراه اول مسابقه توپ و تور هست یک چهارم نهاییه اگه کسی کدش رو داشت بزاره ممنون میشم:-)
چقدر کاربران حضور دارن
با نصب مستقل آپ برا هر نرم افزار100امتیاز میده؟؟؟؟؟؟
(21-01-2015، 06:48 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با نصب مستقل آپ برا هر نرم افزار100امتیاز میده؟؟؟؟؟؟

اگه برای هرکدوم با خط جدا ثبت نام کنی آره Biggrin.gif
(21-01-2015، 06:42 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین کجاست؟
یکی خبرش کنه شارژ بگیره

من نیم ساعت پیش برای اعضای ویژه پیام کردم احتمالا خط شما و سپیده 1370 مشکل داره چون از بین همه این دو پیام تحویل داده نشده
سلام.. دوستان ايرانسل شارژ هست امشب؟
(21-01-2015، 06:54 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.. دوستان ايرانسل شارژ هست امشب؟

1 به 84814

سپس MZ 118 به 8282

بعد LAGHV MAZE 

دومی هم 

1به 84831

سپس PZ 138 به 8282

LAGHV PAZEL به 8282