موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-01-2015، 06:24 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم به افتخار آقا رضای عبدالهی، اعتبارا رو بدید به ایشون
شارژ ایرانسل
ارسال sharj به 84826
ارسال sharj به 84814
ساعت 6 شارژ میده.

دستت درد نکنه.ولی مطمئنی sharj رو ارسال کنیم??
(20-01-2015، 06:26 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 06:24 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم به افتخار آقا رضای عبدالهی، اعتبارا رو بدید به ایشون
شارژ ایرانسل
ارسال sharj به 84826
ارسال sharj به 84814
ساعت 6 شارژ میده.

دستت درد نکنه.ولی مطمئنی sharj رو ارسال کنیم??

بی بی 1 رو ارسال کن  اونم میشه 
هرچی می خوای وارد کن بی بی
بی بیTongue.gif
آره درسته
مچکرم بچه ها.. علی من به خودت اعتبار میدم شب!! آقای عبدالهی خیلی مغروره جواب آدمو نمیده اصلا!!  Undecided.gif
لیلا خانوم شما اسمتونم بفرستید شارژ میده Biggrin.gif
(20-01-2015، 06:32 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مچکرم بچه ها.. علی من به خودت اعتبار میدم شب!! آقای عبدالهی خیلی مغروره جواب آدمو نمیده اصلا!!  Undecided.gif

بنده خدا آقا رضا بیشترین جواب رو به همه میده
منم امتحان دارم فردا سوالا رو زنگ.زدم استاد ازش گرفتم گریه ولی همینجوری ام سخته... جوابهشا الان داشتم پیدا میکردم یهو نیگای ساعت کردم و اومدن اینجا...

کاش امشب شارژ نبود خخخخ فردا میامد..

اسم مسابقه ها چیه عزیزم؟ بعد شارژاش چندیه؟ هزاری یا پونصدی؟ به هر حال ک من میگیرم ولی خوبه که بدونیم... مچکر...
0212 سوالارو بهت دادن?? 
خوشا به سعادتت
ای خوشبخت
Undecided.gif Confused
(20-01-2015، 06:38 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم امتحان دارم فردا سوالا رو زنگ.زدم استاد ازش گرفتم گریه ولی همینجوری ام سخته... جوابهشا الان داشتم پیدا میکردم یهو نیگای ساعت کردم و اومدن اینجا...

کاش امشب شارژ نبود خخخخ فردا میامد..

اسم مسابقه ها چیه عزیزم؟  بعد شارژاش چندیه؟ هزاری یا پونصدی؟  به هر حال ک من میگیرم ولی خوبه که بدونیم... مچکر...

به من میگن زیاد حرف میزنم تو که بیشتر حرف میزنی یکیش 500 تومنی هست یکی دیگه 1000 تومنی