موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-01-2015، 06:38 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم امتحان دارم فردا سوالا رو زنگ.زدم استاد ازش گرفتم گریه ولی همینجوری ام سخته... جوابهشا الان داشتم پیدا میکردم یهو نیگای ساعت کردم و اومدن اینجا...

کاش امشب شارژ نبود خخخخ فردا میامد..

اسم مسابقه ها چیه عزیزم؟ بعد شارژاش چندیه؟ هزاری یا پونصدی؟ به هر حال ک من میگیرم ولی خوبه که بدونیم... مچکر...

maze هزاریه
vtn پونصدیه
سلام بچه ها
میشه الان بفرستیم پیام تبریک که اومد ساعت 6 جواب بدیم؟
(20-01-2015، 06:43 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها
میشه الان بفرستیم پیام تبریک که اومد ساعت 6 جواب بدیم؟

سلام اره میشه  Angel.gif
من یه مرحلشو الآن رفتم Biggrin.gif
0212 خدا کنه سوالا رو برای فردا عوض کنه Biggrin.gif
من ترم پیش تجزیه و تحلیل سیگنال داشتم یه چند نفر اومدن بعد امتحان به من گفتن ما سوالا رو داشتیم. من خیلی دلم سوخت. بعد که نمره اومد من 20 شدم اونا افتاده بودن. Biggrin.gif آی دلم خنک شد .. آی دلم خنک شد Biggrin.gif
(20-01-2015، 06:46 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد زمان دیر میگذره
منتظریم 6بشه!

الان عضو مسابقه ها شو تا بعدا یه راست کد رو ارسال کنی و شارژ رو بگیری اولیت هم با شارژ هزاری اول بگیر
بی بی یه بار دیگه بگی 20 شدم به همین سوی چراغ مودم خودمو دار میزنم Confused
سلام بی بی جان
مراقبه امروزم زن بود تقلبی رو در آوردم جلو چشم خووش نوشتم هیچی نگفت آخرشم گفت موفق باشی برگه رو ک بهش دادم teeth حالا این ۵ تام گرفتم از استاد شبی جوابش در بیارم مینویسم تقلبی بعد حفظ هم میکنم.. ایشالا کارمون میشه :دی

درود فاطمه
والا منو فراموش کردی.. نچ حیف دری دارم اینقد میحرفیون حیفش واقعا... الان دوست دارم توی جمعتون باشم ولی این درس نمیزاره...

مرسی علی خداخیرت بده

فعلا خدافظ بازم مچکر بعد جبران میکنم...

تاپیک های دیشبم خوندم با گوشی ام نمیشه زیاد بحرفم.وقتم کمه الانم دارم.میلرزم از ترس گریه
سلام کد شارژ هزاری بگید
(20-01-2015، 06:50 PM)mofati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کد شارژ هزاری بگید

ارسال sharj به 84826 شارژ 500 تومانی

ارسال sharj به 84814 شارژ هزار تومانی
سلام.....به همه...ممنون علی وعلی بعدن میعتبارمتون Angel.gif