موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-01-2015، 08:10 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اینکه سیم کارت هدیه دریافت کنیم حتما باید شارژ 5000 بزنیم یا با ارسال پیامک و تائید کدپستی میشه سیم هدیه رو گرفت آخه اس اومده سیم کارت هدیه به شما تعلق گرفت ؟؟!

نیازی به شارژ کردن نیست، فقط تایید پستی کن
من حوصلم سر رفته خب!
بریم برا ادمین خاستگاری؟
شماهام وقتی برا گرفتن ۱۰۰ امتیاز از آپ ، گوشیتونو هی تکون میدین به چشم یه دیوونه نگاهتون میکنن یا فقط فامیل من اینجورین ؟
(18-01-2015، 08:21 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 08:11 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و گفته تا پیش از بازی ایران امارات شارژ بخر با برد ایران شارژ 1000 ببگیرBiggrin.gif

به من همچین چیزی نگفت!
(18-01-2015، 08:32 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من حوصلم سر رفته خب!
بریم برا ادمین خاستگاری؟
فعلا صبر کن تو چیزی نگو ما تو رو زیر نظر داریم
(18-01-2015، 08:34 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 08:32 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من حوصلم سر رفته خب!
بریم برا ادمین خاستگاری؟
فعلا صبر کن تو چیزی نگو ما تو رو زیر نظر داریم

آره به نظرم مناسبه لیلا برای دلی... Biggrin.gif
سلام سلام صدتا سلام حالتون خوبه؟ Blush.gif
من امروزم خوشحالم اما چراشو نمیدونم Biggrin.gif
(18-01-2015، 08:41 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سلام.
حتما میخوای شارژ بدی بهمون که خوشحالی Biggrin.gif
(18-01-2015، 08:11 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها بزنید ستاره 780مربع قسمت شارژ بعدش شارژ رایگان با هر 1000 امتیاز 1000 تومن شارژ رایگان 

و گفته تا پیش از بازی ایران امارات شارژ بخر با برد ایران شارژ 1000 ببگیر 

کجا مینویسه چند امتیاز داریم ؟!
(18-01-2015، 08:42 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 08:41 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سلام.
حتما میخوای شارژ بدی بهمون که خوشحالی Biggrin.gif
نه متاسفانه خبری از شارژ نیست Wink.gif