موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-01-2015، 05:26 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 05:23 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بي بي

چه خوش شانسی والا
کاش منم 4سوال داشتم
دانشگاه کجایی
راستی چقد بدخطی
فدا خخخخ والا 4 تا سوال هست يه صفحه جواب الان اين ريزه رو كه ميبيني پشتش هم هست به اندازه ه ورقه از اين دفترا كامل ميشه..... برگ اصلي يه برگه پشت و رو هست خخخخخ 2 روز پيش رو نديدي كاش اونو نشون داده بودم خخخخخخ يه برگه a4 كرده بودم تو دوتا برگ كوچيك جواب هم داد هاهاهاهها

دانشگاه رو نميگم ك آبرو دانشگاه هم نره Biggrin.gif Tongue

اينو ساعت 12 نوشتم ساعت 1 امتحان داشتم تند تند.. پشتش هم هست... ديگه تند نويسي همينه اگه بخوام آهسته و پيوسته بنويسم خطم بهتره ولي وقتي تند تند مينويسم همينه خخخ كي حال داره خوشنويسي كنه والا.. قبول بشيم بسه...... Dodgy.gif Blush.gif Heart.gif
بچه ها شارژ های پنصدی داره کار میکنه هر کسی کد شارژ پنصدی داره بزنه
(21-01-2015، 05:27 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینا لازم نیست که گوشی خاموش کنی من 10 تا اپ رو نصب کردم برای هر کدوم از یه شماره استفاده کردم و تاییدش،کردم حالا هرروز کافیه فقط با هر برنامه شیک کنم و از هرکدوم 100 امتیاز بگیرم که جمعا میشه روزی 1000 امتیاز

سلام به همه دوستان خسته نباشین... Heart.gif Blush.gif
سعید چجوری با یک گوشی 10 تا برنامه آپ رو نصب کردی؟؟؟؟؟ Undecided.gif  Huh.gif
(21-01-2015، 04:48 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود برنامه و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم برنامه که سعید میگه به همراه اسکرین شات و توضیحات  Biggrin.gif Tongue.gif

بی غم خواستم واسش تاپیک بزارم مجی زحمتشو کشید اینو دان کن میفهمی
شارژ Sad.gif
وای سعی بوووووس. البته از نوع مجازیا Confused
خو قربونتنو بشم خود برنامه آپ رو هم بزارين ديه// نگين با بازار دانلود كن لطفاً يكي آپ كنه بزاره دانلود كنيم والا........... با برنامه app saver سيو كنش...... مچكر Heart.gif همين الان منتظريم ببينم كي اول ميشه خخخخخخخخخ Biggrin.gif Biggrin.gif Blush.gif Heart.gif
(21-01-2015، 05:27 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینا لازم نیست که گوشی خاموش کنی من 10 تا اپ رو نصب کردم برای هر کدوم از یه شماره استفاده کردم و تاییدش،کردم حالا هرروز کافیه فقط با هر برنامه شیک کنم و از هرکدوم 100 امتیاز بگیرم که جمعا میشه روزی 1000 امتیاز

بله سعید متوجه شدم, مرسی
(21-01-2015، 05:43 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای سعی بوووووس. البته از نوع مجازیا Confused

بی بی Biggrin.gif Heart.gif
میگم آپ رو میذارین من دانلود کنم  Sad.gif