موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-01-2015، 09:50 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 09:46 PM)MoHamMaD RezA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو توپ و تور چیه؟

سلام

ارسال TOP OFF به 203060

حالا کدوم تیم رو بزنیم؟
(21-01-2015، 09:43 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 برو پیام خصوصیت چک کن  Biggrin.gif Tongue.gif

مجی جواب دادم داداش Biggrin.gif
سعید لینک مستقل سازی رو بزار تا دانلودش کنم!
(21-01-2015، 09:53 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا کدوم تیم رو بزنیم؟

سلام

خانم مینا عزیز به نظر احتمال برد اینترمیلان بیشتره.
سلام سلام Biggrin.gif
اول این برنامه رو دانلود کن و نصبش کن رو گوشیت Biggrin.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد که نصب شد بازش کن بعد که باز کردی برو جایی که فایل برنامه آپ هست روی فایل لمس طولانی کن یعنی لمس کن و نگه دار حالا از میون گزینه ها clone رو بزن حالا ازت میپرسه کجا clone کنم نمیخواد آدرس بدی فقط ok کن حالا ازت میخواد یه اسم بزاری روی نرم افزار تو مثلا بزار app1.apk و ok کن صبر کن کار برنامه تموم بشه وقتی تموم شد میتونی بری app1 رو نصب مستقل کنی مث این کاری که من کردم Tongue.gif اموزش نصب مستقل برنامه اپ
31 شارژ گرفتم!!!! Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif Biggrin.gif Heart.gif

2 تا نداد Sad.gif
آقا رضا لطف کن جواب ده بازم .مرسی.الان یکی برنامه آسان پرداخت رو نصب کنه شماره معرف شماره منو بزنه بره داخل برنامه تراکنش نداشته باشه 733 امتیاز به من تعلق میگیره یا حتما باید تراکنش داشته باشه تا733 امتیاز برای معرفی بهم برسه؟ ممنونم
(21-01-2015، 09:58 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سلام Biggrin.gif
اول این برنامه رو دانلود کن و نصبش کن رو گوشیت Biggrin.gif

بعد که نصب شد بازش کن بعد که باز کردی برو جایی که فایل برنامه آپ هست روی فایل لمس طولانی کن یعنی لمس کن و نگه دار حالا از میون گزینه ها clone رو بزن حالا ازت میپرسه کجا clone کنم نمیخواد آدرس بدی فقط ok کن حالا ازت میخواد یه اسم بزاری روی نرم افزار تو مثلا بزار app1.apk و ok کن صبر کن کار برنامه تموم بشه وقتی تموم شد میتونی بری app1 رو نصب مستقل کنی مث این کاری که من کردم Tongue.gif اموزش نصب مستقل برنامه اپ

تشکر سعید جان
(21-01-2015، 10:01 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا لطف کن جواب ده بازم .مرسی.الان یکی برنامه آسان پرداخت رو نصب کنه شماره معرف شماره منو بزنه بره داخل برنامه تراکنش نداشته باشه 733 امتیاز به من تعلق میگیره یا حتما باید تراکنش داشته باشه تا733 امتیاز برای معرفی بهم برسه؟ ممنونم
باید تراکنش داشته باشه که هم شما و هم اون طرف 733 امتیاز بگیرید
دستت خوش مجتبی .دستت درد نَکَ