موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2015، 11:30 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='muhammad' pid='36441' dateline='1421953020']
بچه ها یکی بگه جریان هر خط یه برنامه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مغزم  داره سرچ میکنه ... مفهومی نیست ....

یعنی با برنامه نصب مستقل میشه چند برنامه اپ نصب کرد هر برنامه ای هم که نصب میشه هر کدوم با یه خط جداگونه
what ????????????????????
(22-01-2015، 08:21 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 08:17 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر حرف میزنید  Biggrin.gif

یادته من و تو قبلا خیلی حرف میزدیم...حالا از اون حد هم گذشته Biggrin.gif

آره یادش بخیر چه زود گذشت تحریم رومون اثر کرد کم حرف شدیم  Biggrin.gif
(22-01-2015، 11:30 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 11:27 PM)muhammad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یکی بگه جریان هر خط یه برنامه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مغزم داره سرچ میکنه ... مفهومی نیست ....

یعنی با برنامه نصب مستقل میشه چند برنامه اپ نصب کرد هر برنامه ای هم که نصب میشه هر کدوم با یه خط جداگونه

میشه لینک برنامه نصب مستقل رو بدی؟
مرسی
اساتید برای پیش بینی نمیشه بعد از ارسال 1 به 203060 شمارشو بزاریم بلاک لیست که اس نیاد؟ Shy.gif
بچه ها یه گوشيه هواوى پیدا کردیم
تو گوشی هیچی نیست بجز عکس های شخصی
سیم کارتم پسر عمه ام کارى کرد ک پوک میخواد
حالا بدون شماره چطور صاحب گوشیو پیدا کنیم؟
کسی راه حلی داره؟
خواهشن یه نفر واضح بگه این نصب مستقل چی هس . ایا میشه تو روز بیشتر از صد امتیاز از آپ گرفت . اگه اره چطوری ؟ هضم نمیشه واسم این نصب مستقل . 
من باورم نمیشه نصفه شبی هنوز اینجایین Confused
حداقل یکیتون دست بزنه من بیام وسط برقصم شاید نیمه گمشدم منو پیدا کرد Biggrin.gif
(23-01-2015، 12:46 AM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه گوشيه هواوى پیدا کردیم
تو گوشی هیچی نیست بجز عکس های شخصی
سیم کارتم پسر عمه ام کارى کرد ک پوک میخواد
حالا بدون شماره چطور صاحب گوشیو پیدا کنیم؟
کسی راه حلی داره؟

سلام افرین به شما که اینقدر خوبین بعضی ها اصلا براشون مهم نیست اگه گوشی رمز نداره از اس ام اساش یه شماره که آشنا باشه باهاش راحت صحبت کرده رو پیدا کنید و بهش زنگ بزنید  Sad.gif
(23-01-2015، 12:51 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من باورم نمیشه نصفه شبی هنوز اینجایین  Confused
حداقل یکیتون دست بزنه من بیام وسط برقصم شاید نیمه گمشدم منو پیدا کرد Biggrin.gif

دست دست دست دست حالا سعی بیا رقصصص

سعی باید برقصه از نامزدش نترسههههه هووووووووووووووو هوووووووووووو Biggrin.gif Rolleyes.gif
(23-01-2015، 12:51 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من باورم نمیشه نصفه شبی هنوز اینجایین  Confused

Biggrin.gif Biggrin.gif Angel.gif Biggrin.gif Biggrin.gif