موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-01-2015، 06:41 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه باشه رویا Biggrin.gif
نه دیگه اینارو اصلن بیست نمیشم.
اسم کوچیکه استاده محسنه ، شمارشم دارم شیطونه میگه بهش اس بدم "محی" جون چرا نمره هارو نمیزنی??  Biggrin.gif

فکر خوبیه
با یه شماره ای بزن که دست دوستات نیست
یه وقت لو نری Biggrin.gif
امروز شارژ نیس بچه ها؟؟؟؟
(24-01-2015، 06:44 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی دیگه مشکلی گرفتاری چیزی توی زندگیش نداره بیاد اینجا مطرح کنه ما حل کنیم براش Huh.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

من من
یه اوپرا سالم برای اندروید
یکی لینک بده
پلیز
زبون teeth
L0L
(24-01-2015، 06:40 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال مهم تو رو خدا جواب بدید :
من دانشجوی ترم اول دانشگاه آزاد واحد کرج هستم.الان تو تکمیل ظرفیت برای ترم دوم قبول شدم تهران جنوب... برای تطبیق دروس قبول شده چیکار باید کنم ؟؟؟
برای ثبت نام تو تهران جنوب کی باید اقدام کند ؟؟؟؟

یه نامه از دانشگاه جدیدت بیر برای ریز نمره هات
نامه رو ببر دانشگاه اولت بهت نمره ها تو مهر و موم میکنن میدن ببر پیش مدیر گروه جدیدت
برات تطبیق میده
من کلا اخمو ام سعید . بخدا تو کلاس فقط به استادا اخم میکنم Biggrin.gif
چون وقتی درس میدن من هیچی نمیفهمم Biggrin.gif
یه بار یکی از استادامون گفت یکم مهربان باش من معذب میشم Biggrin.gif
وای سر امتحان بودیم رشته کامپیوترم اونور کلاس بودن یهو استادشون اومد یه دختره گفت استااااااااااد من برگشتم نگای دختره کردم خندیدم کلاس رفت رو هوا Biggrin.gif
وای چقد نوشتم. مجی معذرت
(24-01-2015، 06:47 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسال ozv aghlk به 8282 بعد Aghlk به 8282بعد جواب به یک سوال و درصورت درست بودن جواب AK 777 به 8282 در اخر هم Laghv aghlk به 8282
جواب سوال : یک شب
(24-01-2015، 06:44 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی دیگه مشکلی گرفتاری چیزی توی زندگیش نداره بیاد اینجا مطرح کنه ما حل کنیم براش Huh.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

مجتبی وجدانن چرا همدان برف نمیاد؟؟؟
سالای پیش این موقع سال ما از تو برفا تونل میزدیم میرفتیم بیرون Biggrin.gif
امسال یه چیکه هم برف و بارون نیست Sad.gif
اپرا ولترا کسی لینکشو داره؟؟؟؟
زیپ نباشه
(24-01-2015، 06:48 PM)pooyanre نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 06:47 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسال ozv aghlk به 8282 بعد Aghlk به 8282بعد جواب به یک سوال و درصورت درست بودن جواب AK 777 به 8282 در اخر هم Laghv aghlk به 8282
جواب سوال : یک شب

این الان شارژ میده؟؟
من ندارم فاطمه.
رویا کرمانشاهم نمیاد. یه سال انقد بارید تند تند دانشگاها و مدرسه ها تعطیل میشد
مجی بیا رسیدگی کن و مشکلات رو حل کن Biggrin.gif