موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-01-2015، 10:58 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
albert من برق قدرت میخونم.کرمانشاهم.
مجی خوشم میاد ماشاله حاضر در صحنه ای!! Biggrin.gif روله یه ابراز وجودی بکن بعضی وقتا

Biggrin.gif چشم بی بی 
آخر ماه که میشه سر من شلوغتر میشه دلشاد میدونه ولی چشم ابراز وجود میکنم  Shy.gif Tongue.gif
ایشاله که همیشه همتون موفق و سلامت باشین. Heart.gif Heart.gif
ﯾﻪ ﻓﺎﻣﯿﻞ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﻣﯿﺨﺎﺩ ﻭﺍﺳﻪ ﻫﺸﺘﻤﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﺑﺪﻩ
.
.
.
.
.
..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺍﺳﻤﺸﻮ ﮔﺬﺍﺷﺘﯿﻢ ﺳﺮﺩﺍﺭ ﺁﺯﻣﻮﻥ.... Biggrin.gif Tongue.gif
(20-01-2015، 10:58 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
albert من برق قدرت میخونم.کرمانشاهم.
مجی خوشم میاد ماشاله حاضر در صحنه ای!! Biggrin.gif روله یه ابراز وجودی بکن بعضی وقتا

سلام

ببخشید خانم باران عزیز شما حدود یک ماه پیش گفتین دانشگاه تهران درس میخونین الان میگین کرمانشاه هستین.بالاخره شما تهران درس میخونین یا کرمانشاه؟
وای من کی گفتم تهران??? والا نگفتم بخدا Biggrin.gif
دانشگاه تهران یکی دیگه از بچه ها بود که فیس میزد سیمکارت رایگان از تو دانشگاه بهش دادن.. والا من نبودم Biggrin.gif
(20-01-2015، 11:00 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 10:40 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلی دیگه همراه اول حال نمیده ادم بگیره 360 کم میکنه
قبلا خوب بود من همیشه تست میکردم. Undecided.gif

سلام

ببخشید جناب محمد عزیز شما شارژ سیم کارتهای همراه اولتون رو خالی کنید اینجوری 203060 نمیتونه از شارژتون کم کنه و 360 تومن هم ضرر نمی کنین و کد شارژ رو هم دریافت می کنید.

من یک بار هیچی شارژ نداشتم سوالات رو برام پیام نکرد. Undecided.gif
آقای عبدالهی بالاخره با من حرف زد Biggrin.gif
ولی بخدا من نگفتم دانشگاه تهران Biggrin.gif
(20-01-2015، 11:19 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای عبدالهی بالاخره با من حرف زد Biggrin.gif
ولی بخدا من نگفتم دانشگاه تهران Biggrin.gif

بلاخره بی بی به آرزوت رسیدی با آقای عبدالهی صحبت کردی Biggrin.gif Tongue.gif
(20-01-2015، 11:17 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای من کی گفتم تهران??? والا نگفتم بخدا Biggrin.gif
دانشگاه تهران یکی دیگه از بچه ها بود که فیس میزد سیمکارت رایگان از تو دانشگاه بهش دادن.. والا من نبودم Biggrin.gif

ببخشید خانم باران عزیز دقیقا یادمه که خود شما گفتین دانشگاه تهران رشته مهندسی برق قدرت میخونین .نمیخوام این بحثو کش بدم چون اینجا اسپم محسوب میشه.به هر حال چه تهران باشین یا کرمانشاه موفق باشید.
نه بخدا من نبودم. آها شاید کوروش بووده .اونم برق خونده بوود.  منم بسیار از شما ممنونم.
وای مجی چقد خوش بووود Biggrin.gif