موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بی بی مرسی بابت شارژ دیشب
ایشالا امروز ۱۰۰۰ی میدی Biggrin.gif
لینک برنامه آسان پرداخت لطفا.همونی که شیک میکنی صد امتیاز میده Biggrin.gif
(20-01-2015، 12:16 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک برنامه آسان پرداخت لطفا.همونی که شیک میکنی صد امتیاز میده  Biggrin.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون بالای صفحه یه بخش هست به اسم جستوجو فقط کافیه پراخت رو سرچ کنی تا برنامه رو پیدا کنه برات Undecided.gif معض اطلاع گفتم
(20-01-2015، 12:19 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
10بار فرستادم
اصلأ پیام به 203060نمیره

شما با 2 روش میتونین تو پیش بینی مسابقه توپ و تور همراه اول شرکت کنین.البته اگه نظرتون برد ژاپن هستش.
1- ارسال عدد 1 به 203060
2- ارسال ت 1 به 20397
(20-01-2015، 12:16 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 12:08 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 12:06 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظر شما کدوم برنده میشه؟
من اصلأ فوتبال نمیبینم

سلام

برد ژاپن
اصلأ پیام نمیره که!

ت1 رو به ۲۰۳۹۷ بفرست
(20-01-2015، 12:26 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوتاش برا سیم کارت همراه اول هست؟

بله خانم لیلا عزیز هر دوتاش برای سیمکارتهای همراه اوله.
به سرویس «توپ و تور» خوش امدید
نظر شما:برد ژاپن
در صورت درست بودن پیش بینی 1000 تومان شارژ خواهید گرفت
(دقت کنید در این سامانه حداکثر یک بار شارژ 1000 تومانی دریافت خواهید کرد)
*
آمار نظرسنجی:
برد ژاپن: 86.6%
تساوی: 7.3%
برد اردن: 6%
*
ادامه با ارسال کلمه
توپ

هزینه: هرپیام200 تومان
لغو با ارسال:
توپ خاموش
شماره پشتیبانی:02188840071
بچه ها اگه کسی شارژای دیشبشو نتونسته وارد کنه الان سامانه مشکلی نداره، میتونید وارد کنید.
با تشکر از دوستان آقا مجتبی و kord بابت کدای دیشب Heart.gif
بچه ها من همتونو دوست میدارم Heart.gif Heart.gif
(20-01-2015، 12:50 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من همتونو دوست میدارم Heart.gif Heart.gif

بی بی ما هم تو رو دوست میداریم Heart.gif Heart.gif